Zoznam registrovaných pretekárov

# Priezvisko Krstné meno W Pohlavie Kategória Klub, alebo Mesto/Obec Platba Social
1 . Danko Jakub Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
2 . Dobiaš Dávid Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
3 . Macko Ondrej Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
4 . Telepun Martin Muž A maratón muži 18 - 39 rokov BK Steel Košice Uhradené Zdieľať
5 . Hrinda Maroš Muž A maratón muži 18 - 39 rokov HAPLUS team Sečovce Uhradené Zdieľať
6 . Kordík Michael Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
7 . Illés Peter Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Kráľovský Chlmec Neuhradené Zdieľať
8 . Hlavač Pavol Muž A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
9 . Tirpák Matúš Muž A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
10 . Drotár Martin Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
11 . Dzura Ján Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
12 . Macko Martin Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
13 . Šoltés Ján Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
14 . Horák Lukáš Muž A maratón muži 18 - 39 rokov PMJ KE Uhradené Zdieľať
15 . Čeklovský Vladimír Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Šk Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
16 . Sikorai Vladimír Muž A maratón muži 18 - 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
17 . Kuchtanin Ján Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Taekwondo klub Humenné Uhradené Zdieľať
18 . Lenhart Vít Muž A maratón muži 18 - 39 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
19 . Pilník Róbert Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Zalužice Uhradené Zdieľať
20 . Filčák Matej Muž B maratón muži 40 - 49 rokov 1. AK Humenné Uhradené Zdieľať
21 . Futrikanič Ján Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Futrefloor Uhradené Zdieľať
22 . Marcinčák Henrich Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
23 . Durkai Peter Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Kaluža Uhradené Zdieľať
24 . Gažo Peter Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Kanoe Humenné Uhradené Zdieľať
25 . Spišák Tibor Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
26 . Lipovský Radoslav Muž B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
27 . Rohaľ Ján Muž B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
28 . Hönsch Karol Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
29 . Kuľha Ján Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
30 . Vostrý Miroslav Muž B maratón muži 40 - 49 rokov MK Kladno Uhradené Zdieľať
31 . Tomáš Ján Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
32 . Rokytka Roman Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Snina Uhradené Zdieľať
33 . Grešner Vladimír Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Supernova triathlon Humenne Neuhradené Zdieľať
34 . Janků Petr Muž B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
35 . Mockovčiak Marek Muž B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
36 . Balazhi Maksim Muž B maratón muži 40 - 49 rokov U-Run / Uzhhorod Running Club Uhradené Zdieľať
37 . Marcinčák Slavomír Muž B maratón muži 40 - 49 rokov UVLF Košice Uhradené Zdieľať
38 . Kmec Ján Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
39 . Pitron Vojtech Muž B maratón muži 40 - 49 rokov VTJ VÚ 6335 Prešov Neuhradené Zdieľať
40 . Hestera Rado Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Yeti Multisport Uhradené Zdieľať
41 . Bača Mario Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Zlaté Moravce Uhradené Zdieľať
42 . Pavlov Jaroslav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
43 . Čižmár Peter Muž C maratón muži 50 - 59 rokov All4Run Košice Neuhradené Zdieľať
44 . Raffay Ivan Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Brandýs nad Labem Stará Boleslav Uhradené Zdieľať
45 . Horváth František Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Condition Club Valaliky Neuhradené Zdieľať
46 . Telepovský Miroslav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov eMTe Trebišov Uhradené Zdieľať
47 . Bogár János János Bogár: Víťaz PM 2000 Muž C maratón muži 50 - 59 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
48 . Ištoňa Miroslav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
49 . Kundrat Marián Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
50 . Čalfa Miloš Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
51 . Lipovský Vladislav Vladislav Lipovský: Víťaz PM 1998, 2006-2008 Muž C maratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
52 . Bažo Dušan Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
53 . Jacko František Muž C maratón muži 50 - 59 rokov OcÚ Zemplínska Široká Uhradené Zdieľať
54 . Ulma Tomáš Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Praha Uhradené Zdieľať
55 . Dubovský Pavol Muž C maratón muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Uhradené Zdieľať
56 . Michalička František Muž C maratón muži 50 - 59 rokov ŠKP Žilina Uhradené Zdieľať
57 . Mecele Jozef Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Slovalco Žiar nad Hr. Uhradené Zdieľať
58 . Balogh Vladimír Muž C maratón muži 50 - 59 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
59 . Kopčík Tomáš Tomáš Kopčík: Víťaz PM 2015 a 2016 Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
60 . Todorov Oleksandr Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Uzhhorod Uhradené Zdieľať
61 . Tkáč Marián Muž D maratón muži 60 - 69 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
62 . Tisza Tibor Muž D maratón muži 60 - 69 rokov International Solutions Košice Uhradené Zdieľať
63 . Kašper František Muž D maratón muži 60 - 69 rokov Košice Uhradené Zdieľať
64 . Bačík Peter Muž D maratón muži 60 - 69 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
65 . Polc Štefan Muž D maratón muži 60 - 69 rokov ŠPORTKLUB Dobrá Niva Uhradené Zdieľať
66 . Farkašová Alena Žena F maratón ženy do 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
67 . Karabašová Soňa Žena F maratón ženy do 49 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
68 . Katanová Karina Žena F maratón ženy do 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
69 . Butoracová Ivana Žena F maratón ženy do 49 rokov MTC Vyšná Šebastová Uhradené Zdieľať
70 . Betsa Myroslava Žena F maratón ženy do 49 rokov U-Run Club Uzhhorod Neuhradené Zdieľať
71 . Hrubovska Miroslava Žena F maratón ženy do 49 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
72 . Čarný Marián Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
73 . Kováč Jozef Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
74 . Pazera Jozef Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
75 . Dobias Ján Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Bánovce nad Ondavou Neuhradené Zdieľať
76 . Andrasi Pavol Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Boliarov Uhradené Zdieľať
77 . Džugan Stanislav Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Cyklo Michalovce Neuhradené Zdieľať
78 . Ferenčík Marek Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Dargov Uhradené Zdieľať
79 . Talnagy Erik Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov ERTAL Uhradené Zdieľať
80 . Petro Milan Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Falck Košice Neuhradené Zdieľať
81 . Barnišin Daniel Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humennė Uhradené Zdieľať
82 . Piruch Peter Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
83 . Telepun Alex Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Neuhradené Zdieľať
84 . Palfi Štefan Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
85 . Malejčík Jozef Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
86 . Šašš Dušan Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Koromľa Neuhradené Zdieľať
87 . Fabrici Václav Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
88 . Hobor Peter Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
89 . Perháč Martin Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
90 . Popadič Lukáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
91 . Sabo Miroslav Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
92 . Kováč Tomáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
93 . Kapko Tadeáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Maracana Hankovce Uhradené Zdieľať
94 . Chmeľ Erik Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
95 . Gabri Lóránt Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
96 . Fencik Jozef Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
97 . Mitník Ján Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
98 . Besterci Jakub Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
99 . Czerovský Peter Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
100 . Fic Ján Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
101 . Gajdoš Martin Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
102 . Kadlec Tomáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
103 . Kofira Ľubomír Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
104 . Sabovik Tomáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
105 . Škodi Tomáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
106 . Süč Timotej Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
107 . Demský Ľubomír Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michatek k.s. Michalovce Uhradené Zdieľať
108 . Onofrej Erik Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 Bežecký klub Furča Košice Uhradené Zdieľať
109 . Lörinc Jozef Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
110 . Drinka Ján Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Otužilecký klub extrémnych športov - Yeti Neuhradené Zdieľať
111 . Golenya Ladislav Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Perin Uhradené Zdieľať
112 . Danišovský Tomáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
113 . Labanc Tomáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
114 . Mezeš Marek Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
115 . Oravec Marian Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
116 . Fedor Matúš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
117 . uhrin stanislav Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Presov Neuhradené Zdieľať
118 . Bakajsa Peter Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Rakovec nad Ondavou Uhradené Zdieľať
119 . Hredzák Ľuboš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Neuhradené Zdieľať
120 . Panák Marek Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
121 . Menkyna Martin Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Senec Neuhradené Zdieľať
122 . Potocký Vladislav Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Snina Uhradené Zdieľať
123 . Kucharčík Lukáš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
124 . Majcher, Ing. Michal Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
125 . Šmiga Ján Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov STG Michalovce Uhradené Zdieľať
126 . Mádi Adrián Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stredisko Cimic a Psyops Uhradené Zdieľať
127 . Maroš Matúš Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
128 . Horbulák Peter Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Svätá Mária Uhradené Zdieľať
129 . Mesaroš Samuel Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov TJ Sokolíci Uhradené Zdieľať
130 . Treľo Michal Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
131 . Kulkovský Peter Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Tvrdošín Neuhradené Zdieľať
132 . Šebej Igor Muž H polmaratón muži 18 - 39 rokov Valaliky Uhradené Zdieľať
133 . Medviď Rastislav Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
134 . Spišiak Robert Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov all4run Košice Neuhradené Zdieľať
135 . Maďar Slavomír Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bánovce n. Ondavou Uhradené Zdieľať
136 . Ivančo Michal Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Banské Neuhradené Zdieľať
137 . Šoltýs Milan Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bežecký klub Poprad Uhradené Zdieľať
138 . Jaroš Marcel Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov BK Spartak Medzev Uhradené Zdieľať
139 . Habura Martin Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Uhradené Zdieľať
140 . Pavlík Adrián Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
141 . Tima Marián Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
142 . Sirák Alfonz Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Jasenov Uhradené Zdieľať
143 . Pastor František Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
144 . Popik Maroš Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Krasnovce Uhradené Zdieľať
145 . Malyy Anatoliy Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
146 . Hazucha Miroslav Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
147 . Kantorák Richard Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
148 . Kundis Slavo Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
149 . Tóth Mikuláš Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
150 . Mitník Gabriel Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Neuhradené Zdieľať
151 . Hreško Marek Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
152 . Stankovský Maroš Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
153 . Tkáč Julián Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
154 . Varga Jozef Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov NW Runinng Záborské Uhradené Zdieľať
155 . Kohút Peter Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov OŠK Ludrová Uhradené Zdieľať
156 . Derďák Marek Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
157 . Mihalič Vladimír Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
158 . Demčák Slavomír Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Parchovany Uhradené Zdieľať
159 . Maskaľ Juraj Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Petrovce nad Laborcom Uhradené Zdieľať
160 . Cipka Pavol Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Repejov Uhradené Zdieľať
161 . Seman Erik Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
162 . Zeľo Rudolf Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
163 . Podstavský Ján Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
164 . Ondrik Ladislav Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné YETI Uhradené Zdieľať
165 . Gaľa Kristián Muž I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vlčie Doly Uhradené Zdieľať
166 . Horvát Peter Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
167 . Jeňo František Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
168 . Papcun Miroslav Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Akademik Košice Uhradené Zdieľať
169 . Džugan Stanislav Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Cyklo Michalovce Uhradené Zdieľať
170 . Kormaník Ján Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
171 . Pizur Martin Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
172 . Kondáš Alexander Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Kapušianske kľačany Neuhradené Zdieľať
173 . Murdzik Ján Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov KB Bukovce Uhradené Zdieľať
174 . Horváth Juraj Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
175 . Puškárik Benjamín Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
176 . Demčák Ján Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
177 . Lipovský Vratislav Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
178 . Lipovský Ľubomír Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
179 . Podžuban Michal Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
180 . Buhaj Peter Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Snina Neuhradené Zdieľať
181 . Čergeť Vladimír Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Sobrance Uhradené Zdieľať
182 . Kopčík Róbert Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
183 . Juro Jozef Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
184 . Darida Marek Muž J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vranov n/T Uhradené Zdieľať
185 . Baláž Jaro Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Active Life Košice Uhradené Zdieľať
186 . Malejčík st. Jozef Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
187 . Greš Michal Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Koškovce Uhradené Zdieľať
188 . Kazanin Viktor Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
189 . Rada Ladislav Muž K polmaratón muži nad 60 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
190 . Mihok Imrich Muž K polmaratón muži nad 60 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
191 . Švagrovský Ján Muž K polmaratón muži nad 60 rokov OcÚ Budkovce Uhradené Zdieľať
192 . Rusnák Michal Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
193 . Chovanec Ján Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Snina Uhradené Zdieľať
194 . Imrich Peter Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Soľ Uhradené Zdieľať
195 . Gallik František Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Svit Neuhradené Zdieľať
196 . Reicher Vladislav Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
197 . Keretsman Yurij Muž K polmaratón muži nad 60 rokov Uzhhorod Ukraine Uhradené Zdieľať
198 . Haburová Michaela Žena L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
199 . Juhošová Dominika Žena L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Neuhradené Zdieľať
200 . Šestáková Ivana Žena L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
201 . Cingeľová Štefánia Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Uhradené Zdieľať
202 . Hudáková Andrea Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Košice Neuhradené Zdieľať
203 . Pazerová Katarína Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
204 . Haburová Martina Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
205 . Gécziová Katarína Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
206 . Hoborová Tímea Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
207 . Šántová Adriana Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
208 . Butková Zuzana Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
209 . Sikorai Katarína Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
210 . Kubikova Mariana Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Lubela Uhradené Zdieľať
211 . Bányaiová Martina Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
212 . Križáková Dominika Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
213 . Gombošová Iveta Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce -Topoľany Uhradené Zdieľať
214 . Čeklovská Petra Žena L polmaratón ženy do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
215 . Kolesárová Eva Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Trebišov Neuhradené Zdieľať
216 . Hrubovska Miroslava Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov Neuhradené Zdieľať
217 . Stanovčáková Zuzana Žena L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
218 . Vargova Anna Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Active life Neuhradené Zdieľať
219 . Raffayová Svetlana Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
220 . Vrbiaková Edita Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov HONEY FOREVER Uhradené Zdieľať
221 . Kundisová Jaroslava Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Košice Uhradené Zdieľať
222 . Tothova Monika Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Kuzmice Uhradené Zdieľať
223 . Sabová Katarína Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
224 . Pappová Silvia Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
225 . Raczová Valéria Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
226 . Herczogová Martina Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
227 . Královská Lenka Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
228 . Stankovská Ivana Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
229 . Petková Mirka Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
230 . Marošová Lucia Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
231 . Zeľová Marta Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
232 . Pitrovská Regina Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
233 . Reicherová Kamila Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
234 . Priščáková Viera Žena M polmaratón ženy nad 40 rokov Veľaty Uhradené Zdieľať
235 . Kubík Stanislav Muž Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
236 . Lašutová Renáta Žena Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
237 . Menyhért Viktor Muž Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
238 . Vargova Anna Žena Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
239 . Daniš Martin Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
240 . Grošaft Oto Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
241 . Šándor Maroš Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
242 . Serbinčík Samuel Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
243 . Lacko Ľuboš Muž Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
244 . Paľovčík Anton Muž Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
245 . Šepeľáková Lucia Žena Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
246 . Štofková Zuzana Žena Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
247 . Dobiaš Dávid Muž Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
248 . Hujdičová Melánia Žena Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
249 . Mikulina Peťo Muž Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
250 . Mitera Andre Muž Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
251 . Brandabura Igor Muž Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
252 . Čižmar Michal Muž Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
253 . Mandzák Radovan Muž Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
254 . Mižiková Katarína Žena Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
255 . Andrejco Viliam Muž Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
256 . Bryndzia Marek Muž Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
257 . Onder Zdenko Muž Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
258 . Poznik Milan Muž Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
259 . Skalko Tomáš Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
260 . Sorokáč Rastislav Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
261 . Streňo Gabriel Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
262 . Streňo Patrik Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
263 . Hospodárová Lucia Žena Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
264 . Knežová Dana Žena Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
265 . Stripaiova Lucia Žena Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
266 . Virčík Matúš Muž Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
267 . Gaľová Renáta Žena Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
268 . Jakubová Silvia Žena Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
269 . Ondíková Mariana Žena Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
270 . Terebesi Jozef Muž Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
271 . Jakubová Adela Žena Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
272 . Kanócová Alžbeta Žena Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
273 . Paľová Anna Žena Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
274 . Psárová Andrea Žena Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
275 . Danko Maroš Muž Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
276 . Gajdošová Katarína Žena Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
277 . Končíková Nikoleta Žena Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
278 . Malá Jana Žena Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
279 . Macková Denisa Žena Štafeta Family Uhradené Zdieľať
280 . Megles Peter Muž Štafeta Family Uhradené Zdieľať
281 . Sabovik Tomáš Muž Štafeta Family Uhradené Zdieľať
282 . Saboviková Viera Žena Štafeta Family Uhradené Zdieľať
283 . Kvak Štefan Muž Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
284 . Kvaková Petra Žena Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
285 . Rybnický Peter Muž Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
286 . Varga Dušan Muž Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
287 . Hamadej Radovan Muž Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
288 . Ivanková Marianna Žena Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
289 . Kvaková Sofia Sára Žena Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
290 . Marcinčáková Daniela Žena Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
291 . Doležal Lukáš Muž Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
292 . Macko Richard Muž Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
293 . Mazúr Martin Muž Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
294 . Stanko Richard Muž Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
295 . Bertičová Kristína Žena Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
296 . Doričová Viktória Žena Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
297 . Macko Martin Muž Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
298 . Potocký Milan Muž Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
299 . Baločko Martin Muž Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
300 . Ivanková Mária Žena Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
301 . Mydliarova Marika Žena Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
302 . Szegedi Tomáš Muž Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
303 . Hrešan Ján Muž Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
304 . Hurciková Barbora Žena Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
305 . Hurciková Amália Žena Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
306 . Marjov Erik Muž Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
307 . Buc Peter Muž Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
308 . Liptáková Adela Žena Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
309 . Rusnák Juraj Muž Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
310 . Schnitzerová Miška Žena Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
311 . Balla Tomáš Muž Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
312 . Kolář Dávid Muž Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
313 . Slobodník Jaroslav Muž Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
314 . Slobodník Marek Muž Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
315 . Baltin Illj Muž Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
316 . Goscuk Ivan Muž Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
317 . Ignat Erik Muž Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
318 . Malyy Anatoliy Muž Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
319 . Agardyová Timea Žena Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
320 . Papp Zoltán Muž Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
321 . Toth Mikuláš Muž Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
322 . Vargaeštok Gejza Muž Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
323 . Džado Stanislav Muž Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
324 . Fencik Jozef Muž Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
325 . Magyar Gabriel Muž Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
326 . Meňovčíková Denisa Žena Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
327 . Dubiaková Katarína Žena Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
328 . Lipovská Radka Žena Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
329 . Lipovský Vladislav Muž Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
330 . Slepáková Saška Žena Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
331 . Hakošová Monika Žena Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
332 . Hakošová Mária Žena Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
333 . Hamliková Lenka Žena Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
334 . Knežová Dana Žena Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
335 . Kurillova Marta Žena Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
336 . Mondok Rastislav Muž Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
337 . Mondoková Kvetoslava Žena Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
338 . Serenčková Renáta Žena Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
339 . Brecko Samuel Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
340 . Fecák Frederik Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
341 . Guľvaš Jakub Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
342 . Saloň Martin Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
343 . Mitník Gabriel Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
344 . Petko Jozef Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
345 . Siska Emil Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
346 . Šlinská Katarína Žena Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
347 . Bobríková Marianna Žena Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
348 . Fedorjaková Lenka Žena Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
349 . Júnová Mariana Žena Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
350 . Koščáková Zuzana Žena Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
351 . Oravcová Katarína Žena Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
352 . Seman Jakub Muž Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
353 . Semanová Erika Žena Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
354 . Semanová Miriam Žena Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
355 . Bajko Július Muž Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
356 . Kuliňák Michal Muž Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
357 . Kušnír Peter Muž Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
358 . Šmiga Ján Muž Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
359 . Čižmár Slavomír Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
360 . Hamaš Patrik Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
361 . Kaločaj Vladimír Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
362 . Šašš Dušan Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
363 . Červeňák Michal Muž Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
364 . Jenčo Michal Muž Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
365 . Nemec Martin Muž Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
366 . Palfi Štefan Muž Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
367 . Čergeť Vladimír Muž Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
368 . Čergeť Michal Muž Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
369 . Čergeťová Lucia Žena Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
370 . Kudelás Dušan Muž Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
371 . Mesaroš Sanuel Muž Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
372 . Pakán Matej Muž Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
373 . Sabol Juraj Muž Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
374 . Smetana Ján Muž Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
375 . Beňáková Tatiana Žena Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
376 . Karafa Štefan Muž Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
377 . Ondrik Ladislav Muž Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
378 . Scholz Richard Muž Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
379 . Flaška Zdeněk Muž Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
380 . Iľková Lucia Žena Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
381 . Kravjanský František Muž Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
382 . Turoczy Vojtech Muž Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
383 . Gajdoš Juraj Muž Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
384 . Gajdošová Anna Žena Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
385 . Hrešanová Anna Žena Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
386 . Šuchtová Lucia Žena Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
387 . Cymbal Johnny Muž Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
388 . Jeňo František Muž Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
389 . Kasarda Ján Muž Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
390 . Mihaľo Marián Muž Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
391 . Simon Alexander Muž E maratón muži nad 70 rokov DS Žilina Uhradené Zdieľať
392 . Polák Peter Peter Polák: Trojnásobný víťaz PM (1985-1987) Muž E maratón muži nad 70 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
393 . Pribičko Peter Muž E maratón muži nad 70 rokov Metropol Košice Uhradené Zdieľať
394 . Teniak Jozef Ivan Muž E maratón muži nad 70 rokov MK Košice Uhradené Zdieľať
395 . Smolár Július Muž E maratón muži nad 70 rokov MK Tatran Sp.N.Ves Uhradené Zdieľať
396 . Božová Danica Danica Božová: Trojnásobná víťazka PM (2002, 2012, 2016) Žena G maratón ženy nad 50 rokov Bežecký klub Poprad / Svit Uhradené Zdieľať
397 . Varga Ildiko Ildiko Varga: Víťazka PM 2017 Žena G maratón ženy nad 50 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
398 . Semanová Zlata Zlata Semanová: Víťazka PM 1991 a 1995 Žena G maratón ženy nad 50 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
399 . Kubičková Eliška Anna Žena G maratón ženy nad 50 rokov SC Marathon Plzeň Uhradené Zdieľať
400 . Tiszová Alžbeta Alžbeta Tiszová: 9-násobná víťazka (1993, 1994, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007, 2011, 2013) Žena G maratón ženy nad 50 rokov TMS International Košice Uhradené Zdieľať