Zoznam registrovaných pretekárov

# Priezvisko Krstné meno W Pohlavie Kategória Klub, alebo Mesto/Obec Platba Social
1 . Čarný Marian Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
2 . Červeňák Michal Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
3 . Čižmár Michal Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
4 . Macko Martin Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
5 . Macko Ondrej Muž A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
6 . Dobias Ján Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Bánovce nad Ondavou Uhradené Zdieľať
7 . Kachman Jozef Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Čierne nad Topľou Uhradené Zdieľať
8 . Filčák Matej Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
9 . Nemec Martin Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
10 . Ilavský Miroslav Miroslav Ilavský: víťaz 2017 Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Jogging klub Dubnica n/V Uhradené Zdieľať
11 . Parilák Martin Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Klub bežcov Stropkov Uhradené Zdieľať
12 . Horák Lukáš Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
13 . Sabo Miroslav Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
14 . Dzura Ján Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
15 . Kántor Martin Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
16 . Mihálik Juraj Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Modra Uhradené Zdieľať
17 . Mastalič Peter Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Nectel Running Team Uhradené Zdieľať
18 . Chmatil Ľuboš Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Nová Dubnica Uhradené Zdieľať
19 . Jacko Vladimír Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Oz Stopa Veľaty Neuhradené Zdieľať
20 . Hanecak Marcel Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Podolinec Uhradené Zdieľať
21 . Hapak Eduard Eduard Hapak: Víťaz 2011 Muž A maratón muži 18 - 39 rokov Selo Run Uhradené Zdieľať
22 . Sikorai Vladimír Muž A maratón muži 18 - 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
23 . Blanár Štefan Muž B maratón muži 40 - 49 rokov 05 BK FURČA KÓŠÍCE Neuhradené Zdieľať
24 . Horvát Peter Muž B maratón muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
25 . Tomáš Jan Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Backov Uhradené Zdieľať
26 . Čumpelík Rudolf Muž B maratón muži 40 - 49 rokov bežci Lučenec Uhradené Zdieľať
27 . Marušák Róbert Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Camino Friends Running Club Uhradené Zdieľať
28 . Streňo Gabriel Muž B maratón muži 40 - 49 rokov DHZ-Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
29 . Dovala Adrian Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Drnava Neuhradené Zdieľať
30 . Marcinčák Henrich Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
31 . Gažo Peter Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Kanoe Humenné Uhradené Zdieľať
32 . Marcinčák Slavomír Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
33 . Spišák Tibor Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
34 . Máčaj Ivan Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Liga proti rakovine Uhradené Zdieľať
35 . Pachota Štefan Muž B maratón muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
36 . Bažo Dušan Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
37 . Honsch Karol Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
38 . Kuľha Ján Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
39 . Mirda Martin Muž B maratón muži 40 - 49 rokov O5 BK Furča Košice Uhradené Zdieľať
40 . Pudelský Andrej Muž B maratón muži 40 - 49 rokov O5 BK Furča Košice Uhradené Zdieľať
41 . Tužinčin Ján Muž B maratón muži 40 - 49 rokov O5 BK Furča Košice Uhradené Zdieľať
42 . Malyy Anatoliy Anatoliy Malyy: Víťaz 2012 Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Selo run Uhradené Zdieľať
43 . Majda Róbert Muž B maratón muži 40 - 49 rokov Vrútky Uhradené Zdieľať
44 . Pavlov Jaroslav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
45 . Bíro Robert Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Bratislava Neuhradené Zdieľať
46 . Fumač Milan Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Bratislava Uhradené Zdieľať
47 . Horváth František Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Condition Club Valaliky Uhradené Zdieľať
48 . Telepovský Miroslav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov eMTe Trebišov Neuhradené Zdieľať
49 . Kadlec Miroslav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Gemeinde Mattsee Neuhradené Zdieľať
50 . Bogár János János Bogár: Víťaz 2000 Muž C maratón muži 50 - 59 rokov HEGYALJA 2050 Uhradené Zdieľať
51 . Čalfa Miloš Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
52 . Hrabovský Michal Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Koškovce Neuhradené Zdieľať
53 . Vostrý Miroslav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov MK Kladno Neuhradené Zdieľať
54 . Štenda Rastislav Muž C maratón muži 50 - 59 rokov O5 BK Furča Košice Uhradené Zdieľať
55 . Dubovský Pavol Muž C maratón muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Uhradené Zdieľať
56 . Balogh Vladimír Muž C maratón muži 50 - 59 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
57 . Kopčík Tomáš Tomáš Kopčík: Víťaz 2015 - 2016 Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
58 . Todorov Oleksandr Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Uzhorod Neuhradené Zdieľať
59 . Jacko František Muž C maratón muži 50 - 59 rokov Zemplínska Široká Uhradené Zdieľať
60 . Gallik František Muž D maratón muži nad 60 rokov AO Svit Uhradené Zdieľať
61 . Tisza Tibor Muž D maratón muži nad 60 rokov Belle Export-Import Košice Uhradené Zdieľať
62 . Slanina Peter Muž D maratón muži nad 60 rokov Bežci Lučenec Uhradené Zdieľať
63 . Polák Peter Peter Polák: Víťaz 1985 - 1987 Muž D maratón muži nad 60 rokov Buc Team Košice Uhradené Zdieľať
64 . Simon Alexander Alexander Simon: Absolvoval 961 maratónov Muž D maratón muži nad 60 rokov DS Žilina Uhradené Zdieľať
65 . Kašper František Muž D maratón muži nad 60 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
66 . Smolár Július Muž D maratón muži nad 60 rokov MK Tatran Spišská Nová Ves Uhradené Zdieľať
67 . Mihok Imro Muž D maratón muži nad 60 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
68 . Bačík Peter Muž D maratón muži nad 60 rokov O5 BK Furča Košice Uhradené Zdieľať
69 . Gombita Peter Muž D maratón muži nad 60 rokov Oáza-nádej pre nový život, n.o. Uhradené Zdieľať
70 . Polc Štefan Muž D maratón muži nad 60 rokov OŠK Dobrá Niva Uhradené Zdieľať
71 . Pribičko Peter Muž D maratón muži nad 60 rokov ŽSR Košice Uhradené Zdieľať
72 . Seidlová Eva Eva Seidlová: Víťazka 1987 Žena E maratón ženy AK Tlmače Uhradené Zdieľať
73 . Božová Danica Danica Božová: Víťazka PM v rokoch 2002, 2012, 2016 Žena E maratón ženy Bežecký klub Poprad / Svit Uhradené Zdieľať
74 . Marková Eva Žena E maratón ženy BK Steel Košice Uhradené Zdieľať
75 . Krištanová Mahuliena Žena E maratón ženy Code2B Košice Uhradené Zdieľať
76 . Varga Ildikó Ildikó Varga: Víťazka 2017 Žena E maratón ženy HEGYALJA 2050 Uhradené Zdieľať
77 . Butoracová Ivana Žena E maratón ženy MTC Vyšná Šebastová Uhradené Zdieľať
78 . Semanová Zlaťa Zlaťa Semanová: Víťazka 1991 a 1995 Žena E maratón ženy O5 BK Furča Košice Uhradené Zdieľať
79 . Jurušová Renáta Žena E maratón ženy Prešov Uhradené Zdieľať
80 . Kubičková Eliška Anna Žena E maratón ženy SC Marathon Plzeň, z.s. Uhradené Zdieľať
81 . Tiszová Alžbeta Alžbeta Tiszová: 9-násobná víťazka (1993, 1994, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007, 2011, 2013) Žena E maratón ženy TMS International, s.r. o., Košice Uhradené Zdieľať
82 . Konovalova Olga Žena E maratón ženy Veľvyslanectvo Ruskej federácie v Slovenskej republike, Bratislava Neuhradené Zdieľať
83 . Danko Jakub Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
84 . Onuška Lukáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
85 . Rákocy Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
86 . Sýkora Radoslav Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
87 . Bendzsuch Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov AK Maratón Rožňava Neuhradené Zdieľať
88 . Ružik Andrej Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov AK Maratón Rožňava Uhradené Zdieľať
89 . Zelenák Kamil Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Autoservis Erika Košice Uhradené Zdieľať
90 . Gnip Lukáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Belá nad Cirochou Uhradené Zdieľať
91 . Klamarčík Jakub Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov BK ZasRun Šarišské Bohdanovce Uhradené Zdieľať
92 . Štulajter Dávid Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Bohdanovce Uhradené Zdieľať
93 . Weiser Lukáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov CNS Academy Uhradené Zdieľať
94 . Džugan Stanislav Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Cyklo Michalovce/CNS Academy Uhradené Zdieľať
95 . Bréda Miloslav Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Falkušovce Uhradené Zdieľať
96 . Galajda Marek Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Guľaš klub Snina Uhradené Zdieľať
97 . Chmeľ Erik Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
98 . Malejčík ml. Jozef Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
99 . Takáč Jaroslav Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Kalša Uhradené Zdieľať
100 . Antal Andrej Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Kosice Uhradené Zdieľať
101 . Fabrici Václav Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
102 . Jalč Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
103 . Pálfi Štefan Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
104 . Perháč Martin Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
105 . Pramuka Miroslav Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
106 . Repeľ Peter Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
107 . Kováč Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
108 . Vagaský Peter Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
109 . Kender Miroslav Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Lorinčík Uhradené Zdieľať
110 . Pazera Jozef Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
111 . Gabri Lóránt Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Neuhradené Zdieľať
112 . Róbert Kondáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
113 . Üveges Kristián Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
114 . Fencik Jozef Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
115 . Mitník Gabriel Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
116 . Mitník Ján Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
117 . Orenčák Dominik Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
118 . Tirpák Matúš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
119 . Besterci Jakub Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
120 . Biela Peter Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
121 . Czerovský Peter Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
122 . Gajdoš Martin Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
123 . Hlavatý Matúš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
124 . Kadlec Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
125 . Kofira Ľubomír Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
126 . Sabovik Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
127 . Slaninka Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
128 . Stankovský Maroš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
129 . Süč Timotej Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
130 . Tóth Pavol Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
131 . Varga Adam Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
132 . Demský Ľubomír Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Michatek k.s. Uhradené Zdieľať
133 . Onofrej Erik Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov O5 Bežecký klub Furča Košice Uhradené Zdieľať
134 . Lörinc Jozef Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
135 . Čurlej Jozef Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov O5 BK Furča Košice Uhradené Zdieľať
136 . Talnagy Erik Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Petrovce nad Laborcom Uhradené Zdieľať
137 . Bakajsa Peter Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Rakovec nad Ondavou Neuhradené Zdieľať
138 . Panák Marek Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
139 . Seman Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov ŠK Zemplín Michalovce silový trojboj Uhradené Zdieľať
140 . Pástor Juraj Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov SRTG Košice Neuhradené Zdieľať
141 . Šmiga Ján Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov SRTG Michalovce Uhradené Zdieľať
142 . Balcár Samuel Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Strečno Uhradené Zdieľať
143 . Maroš Matúš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Stropkov Neuhradené Zdieľať
144 . Bujňák Marek Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Svidník Uhradené Zdieľať
145 . Bujňák Štefan Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Svidník Uhradené Zdieľať
146 . Mašlej Ľuboš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov TJ Topľan Lúčka Uhradené Zdieľať
147 . Majcher, Ing. Michal Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Trebišov Neuhradené Zdieľať
148 . Trelo Michal Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Trebisov Uhradené Zdieľať
149 . Kučera Cyprián Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Triatlon Team Nereus Źilina Neuhradené Zdieľať
150 . Kulkovský Peter Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Tvrdošín Uhradené Zdieľať
151 . Demčo Michal Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
152 . Németh Michal Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
153 . Peržeľ Tomáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
154 . Prok Jakub Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
155 . Pilník Róbert Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Zalužice Uhradené Zdieľať
156 . Líška Lukáš Muž F polmaratón muži 18 - 39 rokov Zdravie v pohybe Lučatín Neuhradené Zdieľať
157 . Lipták Vladimir Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Active life Neuhradené Zdieľať
158 . Remiáš Peter Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Active life Košice Uhradené Zdieľať
159 . Spišiak Róbert Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov all4run Košice Neuhradené Zdieľať
160 . Šoltýs Milan Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Bežecky klub Poprad Uhradené Zdieľať
161 . Paľovčík Anton Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Cassa Hills Uhradené Zdieľať
162 . Karvaš Ervín Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Com- Klíma Trebišov Uhradené Zdieľať
163 . Buhaj Peter Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Guľáš klub Snina Uhradené Zdieľať
164 . Hadvab Marcel Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Guľaš klub Snina Uhradené Zdieľať
165 . Legemza Marek Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Gulaš Klub Snina Uhradené Zdieľať
166 . Urban Jozef Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Harichovce Neuhradené Zdieľať
167 . Vozár Marek Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Homonna Uhradené Zdieľať
168 . Durkai Peter Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Kaluža Uhradené Zdieľať
169 . Medviď Rastislav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Koromľa Uhradené Zdieľať
170 . Bányai Štefan Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
171 . Kantorák Richard Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
172 . Kmec Rastislav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
173 . Papcun Miroslav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
174 . Gernáth Branislav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Leuško Anakin Neuhradené Zdieľať
175 . trnka jan Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov levoca Neuhradené Zdieľať
176 . Hazucha Miroslav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
177 . Kundis Slavo Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
178 . Tóth Mikuláš Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
179 . Lipovský Radoslav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
180 . Lipovský Vladislav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Neuhradené Zdieľať
181 . Rohaľ Ján Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
182 . Koškovský Radoslav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
183 . Mandzák Radovan Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
184 . Tkáč Julián Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
185 . Gernath Ľubomír Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Nordic centrum Levoča Uhradené Zdieľať
186 . Seman Erik Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Novosad Uhradené Zdieľať
187 . Varga Jozef Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov NW Runing Zaborske Uhradené Zdieľať
188 . Bartko Martin Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov NW Running - Prešov Uhradené Zdieľať
189 . Kohút Peter Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov OŠK Ludrová Uhradené Zdieľať
190 . Marko Marián Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Prešov Neuhradené Zdieľať
191 . Ivančo Michal Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov ŠK Banské Neuhradené Zdieľať
192 . Podstavský Ján Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
193 . Bodnár Kamil Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov Zemplínska Nová Ves Uhradené Zdieľať
194 . Miškuf Rastislav Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov ZVL Auto Prešov Uhradené Zdieľať
195 . Tkač Jozef Muž G polmaratón muži 40 - 49 rokov ZVL Auto Prešov Uhradené Zdieľať
196 . Doležal Jozef Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Neuhradené Zdieľať
197 . Jeňo František Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
198 . Katunský Marián Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov BK-Steel košice Neuhradené Zdieľať
199 . Kormanik Ján Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
200 . Malejčík Jozef Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
201 . Kondás Alexander Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Kapušianske Kľačany Uhradené Zdieľať
202 . Murdzik Ján Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Klub biatlonu Bukovce Uhradené Zdieľať
203 . Knapík Michal Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Levoča Uhradené Zdieľať
204 . Maras Ladislav Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
205 . Demčák Ján Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
206 . Lipovský Vratislav Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
207 . Lipovský Ľubomír Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
208 . Podžuban Michal Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
209 . Smetana Miroslav Žena H polmaratón muži 50 - 59 rokov MŠK Medzilaborce Uhradené Zdieľať
210 . Švagrovský Ján Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov OcU Budkovce Uhradené Zdieľať
211 . Zubal Pavol Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
212 . čergeť vladimír Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Sobrance Neuhradené Zdieľať
213 . Prok Ľubomír Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov STD Ľadoborci Vranov Uhradené Zdieľať
214 . Peržel Ján Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov TJ Topľan Lúčka Uhradené Zdieľať
215 . Kozárik Miroslav Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov UVV Prešov Uhradené Zdieľať
216 . Kakaščík Jozef Muž H polmaratón muži 50 - 59 rokov Záborské Neuhradené Zdieľať
217 . Brandabura Igor Muž I polmaratón muži nad 60 rokov AC Michalovce Neuhradené Zdieľať
218 . Hirjak Vladimír Muž I polmaratón muži nad 60 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
219 . Parilak Gerard Muž I polmaratón muži nad 60 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
220 . Baláž Jaro Muž I polmaratón muži nad 60 rokov Active Life Košice Uhradené Zdieľať
221 . Štekauer Ján Muž I polmaratón muži nad 60 rokov BBS Bratislava Uhradené Zdieľať
222 . Kotlár Jozef Muž I polmaratón muži nad 60 rokov Košice Uhradené Zdieľať
223 . Lipovský Jozef Muž I polmaratón muži nad 60 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
224 . Rada Ladislav Muž I polmaratón muži nad 60 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
225 . Rusnák Michal Muž I polmaratón muži nad 60 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
226 . Ludvik Milan Muž I polmaratón muži nad 60 rokov Svit Uhradené Zdieľať
227 . Juhošová Dominika Žena J polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
228 . Hudáková Andrea Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Active life Košice Uhradené Zdieľať
229 . Kurucová Janka Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Active life Košice Uhradené Zdieľať
230 . Petrová Jana Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Autoservis Erika Košice Uhradené Zdieľať
231 . Haburová Martina Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
232 . Chrenková Barbara Žena J polmaratón ženy do 39 rokov JOGGING KLUB Dubnica nad Váhom Uhradené Zdieľať
233 . Slatina Ľubica Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
234 . Štofková Zuzana Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
235 . Sabová Katarína Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
236 . Sikorai Katarína Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
237 . Ondusková Natália Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Lužany pri Topli Neuhradené Zdieľať
238 . Bobíková Katarína Žena J polmaratón ženy do 39 rokov MARAS team Neuhradené Zdieľať
239 . Reiszová Eva Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
240 . Pavlovčáková Michaela Žena J polmaratón ženy do 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
241 . Kopčáková Beáta Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Metropol Košice Uhradené Zdieľať
242 . Halasová Juliana Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
243 . Markušková Zuzana Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
244 . Stankovská Ivana Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
245 . Strejcová Petra Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
246 . Lučivjanská Barbora Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Poprad Neuhradené Zdieľať
247 . Dančišinová Lucia Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Prešov Neuhradené Zdieľať
248 . Marošová Lucia Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Stropkov Neuhradené Zdieľať
249 . Kučerová Miroslava Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Triatlon Team Nereus Žilina Neuhradené Zdieľať
250 . Bányaiova Martina Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Women Friendly marathon Neuhradené Zdieľať
251 . Polakova Miroslava Žena J polmaratón ženy do 39 rokov Zilina Neuhradené Zdieľať
252 . Falisová Ľudmila Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
253 . Klemová Tinka Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Autoservis Erika Košice Uhradené Zdieľať
254 . Vrbiaková Edita Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Autoservis Erika Košice Uhradené Zdieľať
255 . Kundisová Jaroslava Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Košice Uhradené Zdieľať
256 . Jendrichovská Danka Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
257 . Pappová Silvia Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
258 . Hudáková Iveta Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
259 . Halásová Slávka Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
260 . Herczogová Martina Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
261 . Lukačková Jana Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Rudlov Neuhradené Zdieľať
262 . Litváková Helena Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
263 . Pitrovská Regina Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
264 . Priščákova Viera Žena K polmaratón ženy nad 40 rokov Veľaty Uhradené Zdieľať
265 . Farkaš Viliam Muž Štafeta Avengers Uhradené Zdieľať
266 . Farkašová Alena Žena Štafeta Avengers Uhradené Zdieľať
267 . Hrešanová Anna Žena Štafeta Avengers Uhradené Zdieľať
268 . Serenčková Renáta Žena Štafeta Avengers Uhradené Zdieľať
269 . Kubik Stanislav Muž Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
270 . Kubiková Evka Žena Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
271 . Lašutová Renáta Žena Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
272 . Menyhert Viktor Muž Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
273 . Daniš Martin Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
274 . Grošaft Oto Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
275 . Onuška Lukáš Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
276 . Šándor Maroš Muž Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
277 . Andreková Martina Žena Štafeta Buc Team Neuhradené Zdieľať
278 . Buc Peter Muž Štafeta Buc Team Neuhradené Zdieľať
279 . Matušková Tatiana Žena Štafeta Buc Team Neuhradené Zdieľať
280 . Sobotová Mirka Žena Štafeta Buc Team Neuhradené Zdieľať
281 . Brandabura Igor Muž Štafeta ContentPress Uhradené Zdieľať
282 . Brandaburová Lenka Žena Štafeta ContentPress Uhradené Zdieľať
283 . Dobiaš Dávid Muž Štafeta ContentPress Uhradené Zdieľať
284 . Urbančík Matúš Muž Štafeta ContentPress Uhradené Zdieľať
285 . Gulika Milan Muž Štafeta Crossfitaci Uhradené Zdieľať
286 . Križáková Dominika Žena Štafeta Crossfitaci Uhradené Zdieľať
287 . Kuchár Ján Muž Štafeta Crossfitaci Uhradené Zdieľať
288 . Kušnírová Michaela Žena Štafeta Crossfitaci Uhradené Zdieľať
289 . Čuchran Pavol Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
290 . Skalko Tomáš Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
291 . Streňo Gabriel Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
292 . Streňo Patrik Muž Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
293 . Gajdoš Jakub Muž Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
294 . Gajdošová Katarína Žena Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
295 . Malá Jana Žena Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
296 . Paľová Anna Žena Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
297 . Danko Maroš Muž Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
298 . Kanócová Alžbeta Žena Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
299 . Kasaková Radana Žena Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
300 . Lazor Róbert Muž Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
301 . Macková Denisa Žena Štafeta Family Uhradené Zdieľať
302 . Megles Peter Muž Štafeta Family Uhradené Zdieľať
303 . Meglesová Simona Žena Štafeta Family Uhradené Zdieľať
304 . Sabovik Tomáš Muž Štafeta Family Uhradené Zdieľať
305 . Demočko Tomáš Muž Štafeta MARAS team Uhradené Zdieľať
306 . Demočko Tomáš Muž Štafeta MARAS team Uhradené Zdieľať
307 . Kolibárová Martina Žena Štafeta MARAS team Uhradené Zdieľať
308 . Kolibárová Martina Žena Štafeta MARAS team Uhradené Zdieľať
309 . Agardiová Timea Žena Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
310 . Papp Zoltán Muž Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
311 . Pappová Viktoria Žena Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
312 . Vargaeštok Gejza Muž Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
313 . Lipovská Radka Žena Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
314 . Magyar Gabriel Muž Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
315 . Meňovčíková Denisa Žena Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
316 . Tirpák Matúš Muž Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
317 . Doričová Viktória Žena Štafeta Michalovské Správy Neuhradené Zdieľať
318 . Macko Martin Muž Štafeta Michalovské Správy Neuhradené Zdieľať
319 . Balla Tomáš Muž Štafeta Mig Mig Uhradené Zdieľať
320 . Dvorovčíková Tatiana Žena Štafeta Mig Mig Uhradené Zdieľať
321 . Slobodník Marek Muž Štafeta Mig Mig Uhradené Zdieľať
322 . Slobodník Jaroslav Muž Štafeta Mig Mig Uhradené Zdieľať
323 . Matina Stanislav Muž Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
324 . Papinčáková Veronika Žena Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
325 . Šlinská Katarína Žena Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
326 . Šmigová Michaela Žena Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
327 . Majcher Michal Muž Štafeta Popapame Neuhradené Zdieľať
328 . Rusnáková Patrícia Žena Štafeta Popapame Neuhradené Zdieľať
329 . Sučka Viktor Muž Štafeta Popapame Neuhradené Zdieľať
330 . Telepovský Erik Muž Štafeta Popapame Neuhradené Zdieľať
331 . Hredzak Ľuboš Muž Štafeta Sečovce Neuhradené Zdieľať
332 . Hredzakova Maria Žena Štafeta Sečovce Neuhradené Zdieľať
333 . Tomčik Matuš Muž Štafeta Sečovce Neuhradené Zdieľať
334 . Veľková Veronika Žena Štafeta Sečovce Neuhradené Zdieľať
335 . Mesaroš Samuel Muž Štafeta Sokolíci Uhradené Zdieľať
336 . Murga Dominik Muž Štafeta Sokolíci Uhradené Zdieľať
337 . Sabol Juraj Muž Štafeta Sokolíci Uhradené Zdieľať
338 . Smetana Ján Muž Štafeta Sokolíci Uhradené Zdieľať
339 . Dutková Lenka Žena Štafeta Spider Porúbka Uhradené Zdieľať
340 . Giňovská Martinka Žena Štafeta Spider Porúbka Uhradené Zdieľať
341 . Sovičová Emília Žena Štafeta Spider Porúbka Uhradené Zdieľať
342 . Vašková Dana Žena Štafeta Spider Porúbka Uhradené Zdieľať
343 . Čižmár Slavo Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
344 . Hamaš Patrik Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
345 . Kaločaj Vladimír Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
346 . Šašš Dušan Muž Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
347 . Cymbal Johnny Muž Štafeta Winners Neuhradené Zdieľať
348 . Jeňo František Muž Štafeta Winners Neuhradené Zdieľať
349 . Kasarda Ján Muž Štafeta Winners Neuhradené Zdieľať
350 . Mihaľo Marián Muž Štafeta Winners Neuhradené Zdieľať