Zoznam registrovaných pretekárov

# Priezvisko Krstné meno W Pohlavie Kategória Klub, alebo Mesto/Obec Platba Social
1 . Danko Jakub Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
2 . Dobiaš Dávid Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
3 . Macko Ondrej Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
4 . Telepun Martin Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov BK Steel Košice Uhradené Zdieľať
5 . Hrinda Maroš Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov HAPLUS team Sečovce Uhradené Zdieľať
6 . Kordík Michael Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
7 . Illés Peter Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Kráľovský Chlmec Neuhradené Zdieľať
8 . Hlavač Pavol Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
9 . Tirpák Matúš Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
10 . Drotár Martin Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
11 . Dzura Ján Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
12 . Macko Martin Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
13 . Šoltés Ján Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
14 . Horák Lukáš Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov PMJ KE Uhradené Zdieľať
15 . Čeklovský Vladimír Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Šk Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
16 . Sikorai Vladimír Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
17 . Kuchtanin Ján Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Taekwondo klub Humenné Uhradené Zdieľať
18 . Lenhart Vít Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
19 . Pilník Róbert Мужчина A maratón muži 18 - 39 rokov Zalužice Uhradené Zdieľať
20 . Filčák Matej Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov 1. AK Humenné Uhradené Zdieľať
21 . Futrikanič Ján Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Futrefloor Uhradené Zdieľať
22 . Marcinčák Henrich Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
23 . Durkai Peter Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Kaluža Uhradené Zdieľať
24 . Gažo Peter Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Kanoe Humenné Uhradené Zdieľať
25 . Spišák Tibor Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
26 . Lipovský Radoslav Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
27 . Rohaľ Ján Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
28 . Hönsch Karol Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
29 . Kuľha Ján Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
30 . Vostrý Miroslav Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov MK Kladno Uhradené Zdieľať
31 . Tomáš Ján Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
32 . Rokytka Roman Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Snina Uhradené Zdieľať
33 . Grešner Vladimír Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Supernova triathlon Humenne Neuhradené Zdieľať
34 . Janků Petr Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
35 . Mockovčiak Marek Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
36 . Balazhi Maksim Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov U-Run / Uzhhorod Running Club Uhradené Zdieľať
37 . Marcinčák Slavomír Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov UVLF Košice Uhradené Zdieľať
38 . Kmec Ján Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
39 . Pitron Vojtech Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov VTJ VÚ 6335 Prešov Neuhradené Zdieľať
40 . Hestera Rado Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Yeti Multisport Uhradené Zdieľať
41 . Bača Mario Мужчина B maratón muži 40 - 49 rokov Zlaté Moravce Uhradené Zdieľať
42 . Pavlov Jaroslav Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
43 . Čižmár Peter Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov All4Run Košice Neuhradené Zdieľať
44 . Raffay Ivan Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Brandýs nad Labem Stará Boleslav Uhradené Zdieľať
45 . Horváth František Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Condition Club Valaliky Neuhradené Zdieľať
46 . Telepovský Miroslav Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov eMTe Trebišov Uhradené Zdieľať
47 . Bogár János János Bogár: Víťaz PM 2000 Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
48 . Ištoňa Miroslav Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
49 . Kundrat Marián Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
50 . Čalfa Miloš Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
51 . Lipovský Vladislav Vladislav Lipovský: Víťaz PM 1998, 2006-2008 Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
52 . Bažo Dušan Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
53 . Jacko František Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov OcÚ Zemplínska Široká Uhradené Zdieľať
54 . Ulma Tomáš Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Praha Uhradené Zdieľať
55 . Dubovský Pavol Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Uhradené Zdieľať
56 . Michalička František Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov ŠKP Žilina Uhradené Zdieľať
57 . Mecele Jozef Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Slovalco Žiar nad Hr. Uhradené Zdieľať
58 . Balogh Vladimír Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
59 . Kopčík Tomáš Tomáš Kopčík: Víťaz PM 2015 a 2016 Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
60 . Todorov Oleksandr Мужчина C maratón muži 50 - 59 rokov Uzhhorod Uhradené Zdieľať
61 . Tkáč Marián Мужчина D maratón muži 60 - 69 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
62 . Tisza Tibor Мужчина D maratón muži 60 - 69 rokov International Solutions Košice Uhradené Zdieľať
63 . Kašper František Мужчина D maratón muži 60 - 69 rokov Košice Uhradené Zdieľať
64 . Bačík Peter Мужчина D maratón muži 60 - 69 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
65 . Polc Štefan Мужчина D maratón muži 60 - 69 rokov ŠPORTKLUB Dobrá Niva Uhradené Zdieľať
66 . Farkašová Alena женщина F maratón ženy do 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
67 . Karabašová Soňa женщина F maratón ženy do 49 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
68 . Katanová Karina женщина F maratón ženy do 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
69 . Butoracová Ivana женщина F maratón ženy do 49 rokov MTC Vyšná Šebastová Uhradené Zdieľať
70 . Betsa Myroslava женщина F maratón ženy do 49 rokov U-Run Club Uzhhorod Neuhradené Zdieľať
71 . Hrubovska Miroslava женщина F maratón ženy do 49 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
72 . Čarný Marián Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
73 . Kováč Jozef Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
74 . Pazera Jozef Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
75 . Dobias Ján Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Bánovce nad Ondavou Neuhradené Zdieľať
76 . Andrasi Pavol Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Boliarov Uhradené Zdieľať
77 . Džugan Stanislav Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Cyklo Michalovce Neuhradené Zdieľať
78 . Ferenčík Marek Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Dargov Uhradené Zdieľať
79 . Talnagy Erik Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov ERTAL Uhradené Zdieľať
80 . Petro Milan Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Falck Košice Neuhradené Zdieľať
81 . Barnišin Daniel Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humennė Uhradené Zdieľať
82 . Piruch Peter Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
83 . Telepun Alex Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Neuhradené Zdieľať
84 . Palfi Štefan Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
85 . Malejčík Jozef Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
86 . Šašš Dušan Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Koromľa Neuhradené Zdieľať
87 . Fabrici Václav Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
88 . Hobor Peter Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
89 . Perháč Martin Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
90 . Popadič Lukáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
91 . Sabo Miroslav Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
92 . Kováč Tomáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
93 . Kapko Tadeáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Maracana Hankovce Uhradené Zdieľať
94 . Chmeľ Erik Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
95 . Gabri Lóránt Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
96 . Fencik Jozef Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
97 . Mitník Ján Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
98 . Besterci Jakub Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
99 . Czerovský Peter Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
100 . Fic Ján Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
101 . Gajdoš Martin Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
102 . Kadlec Tomáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
103 . Kofira Ľubomír Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
104 . Sabovik Tomáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
105 . Škodi Tomáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
106 . Süč Timotej Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
107 . Demský Ľubomír Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michatek k.s. Michalovce Uhradené Zdieľať
108 . Onofrej Erik Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 Bežecký klub Furča Košice Uhradené Zdieľať
109 . Lörinc Jozef Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
110 . Drinka Ján Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Otužilecký klub extrémnych športov - Yeti Neuhradené Zdieľať
111 . Golenya Ladislav Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Perin Uhradené Zdieľať
112 . Danišovský Tomáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
113 . Labanc Tomáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
114 . Mezeš Marek Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
115 . Oravec Marian Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
116 . Fedor Matúš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
117 . uhrin stanislav Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Presov Neuhradené Zdieľať
118 . Bakajsa Peter Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Rakovec nad Ondavou Uhradené Zdieľať
119 . Hredzák Ľuboš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Neuhradené Zdieľať
120 . Panák Marek Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
121 . Menkyna Martin Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Senec Neuhradené Zdieľať
122 . Potocký Vladislav Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Snina Uhradené Zdieľať
123 . Kucharčík Lukáš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
124 . Majcher, Ing. Michal Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
125 . Šmiga Ján Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov STG Michalovce Uhradené Zdieľať
126 . Mádi Adrián Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stredisko Cimic a Psyops Uhradené Zdieľať
127 . Maroš Matúš Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
128 . Horbulák Peter Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Svätá Mária Uhradené Zdieľať
129 . Mesaroš Samuel Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov TJ Sokolíci Uhradené Zdieľať
130 . Treľo Michal Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
131 . Kulkovský Peter Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Tvrdošín Neuhradené Zdieľať
132 . Šebej Igor Мужчина H polmaratón muži 18 - 39 rokov Valaliky Uhradené Zdieľať
133 . Medviď Rastislav Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
134 . Spišiak Robert Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov all4run Košice Neuhradené Zdieľať
135 . Maďar Slavomír Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bánovce n. Ondavou Uhradené Zdieľať
136 . Ivančo Michal Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Banské Neuhradené Zdieľať
137 . Šoltýs Milan Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bežecký klub Poprad Uhradené Zdieľať
138 . Jaroš Marcel Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov BK Spartak Medzev Uhradené Zdieľať
139 . Habura Martin Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Uhradené Zdieľať
140 . Pavlík Adrián Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
141 . Tima Marián Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
142 . Sirák Alfonz Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Jasenov Uhradené Zdieľať
143 . Pastor František Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
144 . Popik Maroš Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Krasnovce Uhradené Zdieľať
145 . Malyy Anatoliy Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
146 . Hazucha Miroslav Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
147 . Kantorák Richard Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
148 . Kundis Slavo Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
149 . Tóth Mikuláš Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
150 . Mitník Gabriel Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Neuhradené Zdieľať
151 . Hreško Marek Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
152 . Stankovský Maroš Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
153 . Tkáč Julián Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
154 . Varga Jozef Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov NW Runinng Záborské Uhradené Zdieľať
155 . Kohút Peter Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov OŠK Ludrová Uhradené Zdieľať
156 . Derďák Marek Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
157 . Mihalič Vladimír Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
158 . Demčák Slavomír Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Parchovany Uhradené Zdieľať
159 . Maskaľ Juraj Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Petrovce nad Laborcom Uhradené Zdieľať
160 . Cipka Pavol Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Repejov Uhradené Zdieľať
161 . Seman Erik Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
162 . Zeľo Rudolf Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
163 . Podstavský Ján Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
164 . Ondrik Ladislav Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné YETI Uhradené Zdieľať
165 . Gaľa Kristián Мужчина I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vlčie Doly Uhradené Zdieľať
166 . Horvát Peter Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
167 . Jeňo František Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
168 . Papcun Miroslav Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Akademik Košice Uhradené Zdieľať
169 . Džugan Stanislav Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Cyklo Michalovce Uhradené Zdieľať
170 . Kormaník Ján Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
171 . Pizur Martin Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
172 . Kondáš Alexander Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Kapušianske kľačany Neuhradené Zdieľať
173 . Murdzik Ján Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov KB Bukovce Uhradené Zdieľať
174 . Horváth Juraj Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
175 . Puškárik Benjamín Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
176 . Demčák Ján Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
177 . Lipovský Vratislav Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
178 . Lipovský Ľubomír Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
179 . Podžuban Michal Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
180 . Buhaj Peter Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Snina Neuhradené Zdieľať
181 . Čergeť Vladimír Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Sobrance Uhradené Zdieľať
182 . Kopčík Róbert Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
183 . Juro Jozef Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
184 . Darida Marek Мужчина J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vranov n/T Uhradené Zdieľať
185 . Baláž Jaro Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Active Life Košice Uhradené Zdieľať
186 . Malejčík st. Jozef Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
187 . Greš Michal Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Koškovce Uhradené Zdieľať
188 . Kazanin Viktor Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
189 . Rada Ladislav Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
190 . Mihok Imrich Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
191 . Švagrovský Ján Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov OcÚ Budkovce Uhradené Zdieľať
192 . Rusnák Michal Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
193 . Chovanec Ján Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Snina Uhradené Zdieľať
194 . Imrich Peter Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Soľ Uhradené Zdieľať
195 . Gallik František Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Svit Neuhradené Zdieľať
196 . Reicher Vladislav Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
197 . Keretsman Yurij Мужчина K polmaratón muži nad 60 rokov Uzhhorod Ukraine Uhradené Zdieľať
198 . Haburová Michaela женщина L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
199 . Juhošová Dominika женщина L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Neuhradené Zdieľať
200 . Šestáková Ivana женщина L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
201 . Cingeľová Štefánia женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Uhradené Zdieľať
202 . Hudáková Andrea женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Košice Neuhradené Zdieľať
203 . Pazerová Katarína женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
204 . Haburová Martina женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
205 . Gécziová Katarína женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
206 . Hoborová Tímea женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
207 . Šántová Adriana женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
208 . Butková Zuzana женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
209 . Sikorai Katarína женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
210 . Kubikova Mariana женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Lubela Uhradené Zdieľať
211 . Bányaiová Martina женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
212 . Križáková Dominika женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
213 . Gombošová Iveta женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce -Topoľany Uhradené Zdieľať
214 . Čeklovská Petra женщина L polmaratón ženy do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
215 . Kolesárová Eva женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Trebišov Neuhradené Zdieľať
216 . Hrubovska Miroslava женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov Neuhradené Zdieľať
217 . Stanovčáková Zuzana женщина L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
218 . Vargova Anna женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Active life Neuhradené Zdieľať
219 . Raffayová Svetlana женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
220 . Vrbiaková Edita женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov HONEY FOREVER Uhradené Zdieľať
221 . Kundisová Jaroslava женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Košice Uhradené Zdieľať
222 . Tothova Monika женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Kuzmice Uhradené Zdieľať
223 . Sabová Katarína женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
224 . Pappová Silvia женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
225 . Raczová Valéria женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
226 . Herczogová Martina женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
227 . Královská Lenka женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
228 . Stankovská Ivana женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
229 . Petková Mirka женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
230 . Marošová Lucia женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
231 . Zeľová Marta женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
232 . Pitrovská Regina женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
233 . Reicherová Kamila женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
234 . Priščáková Viera женщина M polmaratón ženy nad 40 rokov Veľaty Uhradené Zdieľať
235 . Kubík Stanislav Мужчина Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
236 . Lašutová Renáta женщина Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
237 . Menyhért Viktor Мужчина Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
238 . Vargova Anna женщина Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
239 . Daniš Martin Мужчина Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
240 . Grošaft Oto Мужчина Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
241 . Šándor Maroš Мужчина Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
242 . Serbinčík Samuel Мужчина Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
243 . Lacko Ľuboš Мужчина Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
244 . Paľovčík Anton Мужчина Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
245 . Šepeľáková Lucia женщина Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
246 . Štofková Zuzana женщина Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
247 . Dobiaš Dávid Мужчина Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
248 . Hujdičová Melánia женщина Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
249 . Mikulina Peťo Мужчина Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
250 . Mitera Andre Мужчина Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
251 . Brandabura Igor Мужчина Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
252 . Čižmar Michal Мужчина Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
253 . Mandzák Radovan Мужчина Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
254 . Mižiková Katarína женщина Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
255 . Andrejco Viliam Мужчина Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
256 . Bryndzia Marek Мужчина Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
257 . Onder Zdenko Мужчина Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
258 . Poznik Milan Мужчина Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
259 . Skalko Tomáš Мужчина Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
260 . Sorokáč Rastislav Мужчина Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
261 . Streňo Gabriel Мужчина Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
262 . Streňo Patrik Мужчина Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
263 . Hospodárová Lucia женщина Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
264 . Knežová Dana женщина Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
265 . Stripaiova Lucia женщина Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
266 . Virčík Matúš Мужчина Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
267 . Gaľová Renáta женщина Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
268 . Jakubová Silvia женщина Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
269 . Ondíková Mariana женщина Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
270 . Terebesi Jozef Мужчина Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
271 . Jakubová Adela женщина Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
272 . Kanócová Alžbeta женщина Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
273 . Paľová Anna женщина Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
274 . Psárová Andrea женщина Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
275 . Danko Maroš Мужчина Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
276 . Gajdošová Katarína женщина Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
277 . Končíková Nikoleta женщина Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
278 . Malá Jana женщина Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
279 . Macková Denisa женщина Štafeta Family Uhradené Zdieľať
280 . Megles Peter Мужчина Štafeta Family Uhradené Zdieľať
281 . Sabovik Tomáš Мужчина Štafeta Family Uhradené Zdieľať
282 . Saboviková Viera женщина Štafeta Family Uhradené Zdieľať
283 . Kvak Štefan Мужчина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
284 . Kvaková Petra женщина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
285 . Rybnický Peter Мужчина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
286 . Varga Dušan Мужчина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
287 . Hamadej Radovan Мужчина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
288 . Ivanková Marianna женщина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
289 . Kvaková Sofia Sára женщина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
290 . Marcinčáková Daniela женщина Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
291 . Doležal Lukáš Мужчина Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
292 . Macko Richard Мужчина Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
293 . Mazúr Martin Мужчина Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
294 . Stanko Richard Мужчина Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
295 . Bertičová Kristína женщина Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
296 . Doričová Viktória женщина Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
297 . Macko Martin Мужчина Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
298 . Potocký Milan Мужчина Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
299 . Baločko Martin Мужчина Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
300 . Ivanková Mária женщина Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
301 . Mydliarova Marika женщина Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
302 . Szegedi Tomáš Мужчина Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
303 . Hrešan Ján Мужчина Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
304 . Hurciková Barbora женщина Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
305 . Hurciková Amália женщина Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
306 . Marjov Erik Мужчина Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
307 . Buc Peter Мужчина Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
308 . Liptáková Adela женщина Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
309 . Rusnák Juraj Мужчина Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
310 . Schnitzerová Miška женщина Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
311 . Balla Tomáš Мужчина Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
312 . Kolář Dávid Мужчина Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
313 . Slobodník Jaroslav Мужчина Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
314 . Slobodník Marek Мужчина Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
315 . Baltin Illj Мужчина Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
316 . Goscuk Ivan Мужчина Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
317 . Ignat Erik Мужчина Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
318 . Malyy Anatoliy Мужчина Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
319 . Agardyová Timea женщина Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
320 . Papp Zoltán Мужчина Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
321 . Toth Mikuláš Мужчина Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
322 . Vargaeštok Gejza Мужчина Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
323 . Džado Stanislav Мужчина Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
324 . Fencik Jozef Мужчина Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
325 . Magyar Gabriel Мужчина Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
326 . Meňovčíková Denisa женщина Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
327 . Dubiaková Katarína женщина Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
328 . Lipovská Radka женщина Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
329 . Lipovský Vladislav Мужчина Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
330 . Slepáková Saška женщина Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
331 . Hakošová Monika женщина Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
332 . Hakošová Mária женщина Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
333 . Hamliková Lenka женщина Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
334 . Knežová Dana женщина Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
335 . Kurillova Marta женщина Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
336 . Mondok Rastislav Мужчина Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
337 . Mondoková Kvetoslava женщина Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
338 . Serenčková Renáta женщина Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
339 . Brecko Samuel Мужчина Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
340 . Fecák Frederik Мужчина Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
341 . Guľvaš Jakub Мужчина Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
342 . Saloň Martin Мужчина Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
343 . Mitník Gabriel Мужчина Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
344 . Petko Jozef Мужчина Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
345 . Siska Emil Мужчина Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
346 . Šlinská Katarína женщина Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
347 . Bobríková Marianna женщина Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
348 . Fedorjaková Lenka женщина Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
349 . Júnová Mariana женщина Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
350 . Koščáková Zuzana женщина Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
351 . Oravcová Katarína женщина Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
352 . Seman Jakub Мужчина Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
353 . Semanová Erika женщина Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
354 . Semanová Miriam женщина Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
355 . Bajko Július Мужчина Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
356 . Kuliňák Michal Мужчина Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
357 . Kušnír Peter Мужчина Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
358 . Šmiga Ján Мужчина Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
359 . Čižmár Slavomír Мужчина Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
360 . Hamaš Patrik Мужчина Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
361 . Kaločaj Vladimír Мужчина Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
362 . Šašš Dušan Мужчина Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
363 . Červeňák Michal Мужчина Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
364 . Jenčo Michal Мужчина Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
365 . Nemec Martin Мужчина Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
366 . Palfi Štefan Мужчина Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
367 . Čergeť Vladimír Мужчина Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
368 . Čergeť Michal Мужчина Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
369 . Čergeťová Lucia женщина Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
370 . Kudelás Dušan Мужчина Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
371 . Mesaroš Sanuel Мужчина Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
372 . Pakán Matej Мужчина Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
373 . Sabol Juraj Мужчина Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
374 . Smetana Ján Мужчина Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
375 . Beňáková Tatiana женщина Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
376 . Karafa Štefan Мужчина Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
377 . Ondrik Ladislav Мужчина Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
378 . Scholz Richard Мужчина Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
379 . Flaška Zdeněk Мужчина Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
380 . Iľková Lucia женщина Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
381 . Kravjanský František Мужчина Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
382 . Turoczy Vojtech Мужчина Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
383 . Gajdoš Juraj Мужчина Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
384 . Gajdošová Anna женщина Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
385 . Hrešanová Anna женщина Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
386 . Šuchtová Lucia женщина Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
387 . Cymbal Johnny Мужчина Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
388 . Jeňo František Мужчина Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
389 . Kasarda Ján Мужчина Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
390 . Mihaľo Marián Мужчина Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
391 . Simon Alexander Мужчина E maratón muži nad 70 rokov DS Žilina Uhradené Zdieľať
392 . Polák Peter Peter Polák: Trojnásobný víťaz PM (1985-1987) Мужчина E maratón muži nad 70 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
393 . Pribičko Peter Мужчина E maratón muži nad 70 rokov Metropol Košice Uhradené Zdieľať
394 . Teniak Jozef Ivan Мужчина E maratón muži nad 70 rokov MK Košice Uhradené Zdieľať
395 . Smolár Július Мужчина E maratón muži nad 70 rokov MK Tatran Sp.N.Ves Uhradené Zdieľať
396 . Božová Danica Danica Božová: Trojnásobná víťazka PM (2002, 2012, 2016) женщина G maratón ženy nad 50 rokov Bežecký klub Poprad / Svit Uhradené Zdieľať
397 . Varga Ildiko Ildiko Varga: Víťazka PM 2017 женщина G maratón ženy nad 50 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
398 . Semanová Zlata Zlata Semanová: Víťazka PM 1991 a 1995 женщина G maratón ženy nad 50 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
399 . Kubičková Eliška Anna женщина G maratón ženy nad 50 rokov SC Marathon Plzeň Uhradené Zdieľať
400 . Tiszová Alžbeta Alžbeta Tiszová: 9-násobná víťazka (1993, 1994, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007, 2011, 2013) женщина G maratón ženy nad 50 rokov TMS International Košice Uhradené Zdieľať