Zoznam registrovaných pretekárov

# Priezvisko Krstné meno W Pohlavie Kategória Klub, alebo Mesto/Obec Platba Social
1 . Danko Jakub Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
2 . Dobiaš Dávid Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
3 . Macko Ondrej Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
4 . Telepun Martin Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov BK Steel Košice Uhradené Zdieľať
5 . Hrinda Maroš Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov HAPLUS team Sečovce Uhradené Zdieľať
6 . Kordík Michael Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
7 . Illés Peter Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Kráľovský Chlmec Neuhradené Zdieľať
8 . Hlavač Pavol Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
9 . Tirpák Matúš Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
10 . Drotár Martin Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
11 . Dzura Ján Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
12 . Macko Martin Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
13 . Šoltés Ján Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
14 . Horák Lukáš Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov PMJ KE Uhradené Zdieľať
15 . Čeklovský Vladimír Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Šk Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
16 . Sikorai Vladimír Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
17 . Kuchtanin Ján Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Taekwondo klub Humenné Uhradené Zdieľať
18 . Lenhart Vít Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
19 . Pilník Róbert Mężczyzna A maratón muži 18 - 39 rokov Zalužice Uhradené Zdieľať
20 . Filčák Matej Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov 1. AK Humenné Uhradené Zdieľať
21 . Futrikanič Ján Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Futrefloor Uhradené Zdieľať
22 . Marcinčák Henrich Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
23 . Durkai Peter Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Kaluža Uhradené Zdieľať
24 . Gažo Peter Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Kanoe Humenné Uhradené Zdieľať
25 . Spišák Tibor Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
26 . Lipovský Radoslav Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
27 . Rohaľ Ján Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
28 . Hönsch Karol Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
29 . Kuľha Ján Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
30 . Vostrý Miroslav Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov MK Kladno Uhradené Zdieľať
31 . Tomáš Ján Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
32 . Rokytka Roman Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Snina Uhradené Zdieľať
33 . Grešner Vladimír Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Supernova triathlon Humenne Neuhradené Zdieľať
34 . Janků Petr Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
35 . Mockovčiak Marek Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
36 . Balazhi Maksim Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov U-Run / Uzhhorod Running Club Uhradené Zdieľať
37 . Marcinčák Slavomír Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov UVLF Košice Uhradené Zdieľať
38 . Kmec Ján Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
39 . Pitron Vojtech Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov VTJ VÚ 6335 Prešov Neuhradené Zdieľať
40 . Hestera Rado Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Yeti Multisport Uhradené Zdieľať
41 . Bača Mario Mężczyzna B maratón muži 40 - 49 rokov Zlaté Moravce Uhradené Zdieľať
42 . Pavlov Jaroslav Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
43 . Čižmár Peter Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov All4Run Košice Neuhradené Zdieľať
44 . Raffay Ivan Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Brandýs nad Labem Stará Boleslav Uhradené Zdieľať
45 . Horváth František Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Condition Club Valaliky Neuhradené Zdieľať
46 . Telepovský Miroslav Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov eMTe Trebišov Uhradené Zdieľať
47 . Bogár János János Bogár: Víťaz PM 2000 Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
48 . Ištoňa Miroslav Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
49 . Kundrat Marián Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
50 . Čalfa Miloš Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
51 . Lipovský Vladislav Vladislav Lipovský: Víťaz PM 1998, 2006-2008 Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
52 . Bažo Dušan Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
53 . Jacko František Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov OcÚ Zemplínska Široká Uhradené Zdieľať
54 . Ulma Tomáš Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Praha Uhradené Zdieľať
55 . Dubovský Pavol Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Uhradené Zdieľať
56 . Michalička František Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov ŠKP Žilina Uhradené Zdieľať
57 . Mecele Jozef Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Slovalco Žiar nad Hr. Uhradené Zdieľať
58 . Balogh Vladimír Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
59 . Kopčík Tomáš Tomáš Kopčík: Víťaz PM 2015 a 2016 Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
60 . Todorov Oleksandr Mężczyzna C maratón muži 50 - 59 rokov Uzhhorod Uhradené Zdieľať
61 . Tkáč Marián Mężczyzna D maratón muži 60 - 69 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
62 . Tisza Tibor Mężczyzna D maratón muži 60 - 69 rokov International Solutions Košice Uhradené Zdieľať
63 . Kašper František Mężczyzna D maratón muži 60 - 69 rokov Košice Uhradené Zdieľať
64 . Bačík Peter Mężczyzna D maratón muži 60 - 69 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
65 . Polc Štefan Mężczyzna D maratón muži 60 - 69 rokov ŠPORTKLUB Dobrá Niva Uhradené Zdieľať
66 . Farkašová Alena Kobieta F maratón ženy do 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
67 . Karabašová Soňa Kobieta F maratón ženy do 49 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
68 . Katanová Karina Kobieta F maratón ženy do 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
69 . Butoracová Ivana Kobieta F maratón ženy do 49 rokov MTC Vyšná Šebastová Uhradené Zdieľať
70 . Betsa Myroslava Kobieta F maratón ženy do 49 rokov U-Run Club Uzhhorod Neuhradené Zdieľať
71 . Hrubovska Miroslava Kobieta F maratón ženy do 49 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
72 . Čarný Marián Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
73 . Kováč Jozef Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
74 . Pazera Jozef Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
75 . Dobias Ján Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Bánovce nad Ondavou Neuhradené Zdieľať
76 . Andrasi Pavol Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Boliarov Uhradené Zdieľať
77 . Džugan Stanislav Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Cyklo Michalovce Neuhradené Zdieľať
78 . Ferenčík Marek Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Dargov Uhradené Zdieľať
79 . Talnagy Erik Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov ERTAL Uhradené Zdieľať
80 . Petro Milan Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Falck Košice Neuhradené Zdieľať
81 . Barnišin Daniel Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humennė Uhradené Zdieľať
82 . Piruch Peter Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
83 . Telepun Alex Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Neuhradené Zdieľať
84 . Palfi Štefan Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
85 . Malejčík Jozef Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
86 . Šašš Dušan Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Koromľa Neuhradené Zdieľať
87 . Fabrici Václav Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
88 . Hobor Peter Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
89 . Perháč Martin Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
90 . Popadič Lukáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
91 . Sabo Miroslav Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
92 . Kováč Tomáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
93 . Kapko Tadeáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Maracana Hankovce Uhradené Zdieľať
94 . Chmeľ Erik Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
95 . Gabri Lóránt Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
96 . Fencik Jozef Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
97 . Mitník Ján Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
98 . Besterci Jakub Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
99 . Czerovský Peter Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
100 . Fic Ján Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
101 . Gajdoš Martin Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
102 . Kadlec Tomáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
103 . Kofira Ľubomír Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
104 . Sabovik Tomáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
105 . Škodi Tomáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
106 . Süč Timotej Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
107 . Demský Ľubomír Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michatek k.s. Michalovce Uhradené Zdieľať
108 . Onofrej Erik Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 Bežecký klub Furča Košice Uhradené Zdieľať
109 . Lörinc Jozef Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
110 . Drinka Ján Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Otužilecký klub extrémnych športov - Yeti Neuhradené Zdieľať
111 . Golenya Ladislav Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Perin Uhradené Zdieľať
112 . Danišovský Tomáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
113 . Labanc Tomáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
114 . Mezeš Marek Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
115 . Oravec Marian Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
116 . Fedor Matúš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
117 . uhrin stanislav Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Presov Neuhradené Zdieľať
118 . Bakajsa Peter Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Rakovec nad Ondavou Uhradené Zdieľať
119 . Hredzák Ľuboš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Neuhradené Zdieľať
120 . Panák Marek Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
121 . Menkyna Martin Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Senec Neuhradené Zdieľať
122 . Potocký Vladislav Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Snina Uhradené Zdieľať
123 . Kucharčík Lukáš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
124 . Majcher, Ing. Michal Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
125 . Šmiga Ján Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov STG Michalovce Uhradené Zdieľať
126 . Mádi Adrián Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stredisko Cimic a Psyops Uhradené Zdieľať
127 . Maroš Matúš Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
128 . Horbulák Peter Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Svätá Mária Uhradené Zdieľať
129 . Mesaroš Samuel Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov TJ Sokolíci Uhradené Zdieľať
130 . Treľo Michal Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
131 . Kulkovský Peter Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Tvrdošín Neuhradené Zdieľať
132 . Šebej Igor Mężczyzna H polmaratón muži 18 - 39 rokov Valaliky Uhradené Zdieľať
133 . Medviď Rastislav Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
134 . Spišiak Robert Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov all4run Košice Neuhradené Zdieľať
135 . Maďar Slavomír Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bánovce n. Ondavou Uhradené Zdieľať
136 . Ivančo Michal Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Banské Neuhradené Zdieľať
137 . Šoltýs Milan Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bežecký klub Poprad Uhradené Zdieľať
138 . Jaroš Marcel Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov BK Spartak Medzev Uhradené Zdieľať
139 . Habura Martin Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Uhradené Zdieľať
140 . Pavlík Adrián Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
141 . Tima Marián Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
142 . Sirák Alfonz Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Jasenov Uhradené Zdieľať
143 . Pastor František Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
144 . Popik Maroš Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Krasnovce Uhradené Zdieľať
145 . Malyy Anatoliy Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
146 . Hazucha Miroslav Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
147 . Kantorák Richard Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
148 . Kundis Slavo Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
149 . Tóth Mikuláš Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
150 . Mitník Gabriel Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Neuhradené Zdieľať
151 . Hreško Marek Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
152 . Stankovský Maroš Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
153 . Tkáč Julián Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
154 . Varga Jozef Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov NW Runinng Záborské Uhradené Zdieľať
155 . Kohút Peter Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov OŠK Ludrová Uhradené Zdieľať
156 . Derďák Marek Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
157 . Mihalič Vladimír Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
158 . Demčák Slavomír Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Parchovany Uhradené Zdieľať
159 . Maskaľ Juraj Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Petrovce nad Laborcom Uhradené Zdieľať
160 . Cipka Pavol Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Repejov Uhradené Zdieľať
161 . Seman Erik Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
162 . Zeľo Rudolf Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
163 . Podstavský Ján Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
164 . Ondrik Ladislav Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné YETI Uhradené Zdieľať
165 . Gaľa Kristián Mężczyzna I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vlčie Doly Uhradené Zdieľať
166 . Horvát Peter Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
167 . Jeňo František Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
168 . Papcun Miroslav Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Akademik Košice Uhradené Zdieľať
169 . Džugan Stanislav Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Cyklo Michalovce Uhradené Zdieľať
170 . Kormaník Ján Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
171 . Pizur Martin Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
172 . Kondáš Alexander Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Kapušianske kľačany Neuhradené Zdieľať
173 . Murdzik Ján Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov KB Bukovce Uhradené Zdieľať
174 . Horváth Juraj Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
175 . Puškárik Benjamín Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
176 . Demčák Ján Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
177 . Lipovský Vratislav Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
178 . Lipovský Ľubomír Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
179 . Podžuban Michal Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
180 . Buhaj Peter Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Snina Neuhradené Zdieľať
181 . Čergeť Vladimír Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Sobrance Uhradené Zdieľať
182 . Kopčík Róbert Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
183 . Juro Jozef Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
184 . Darida Marek Mężczyzna J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vranov n/T Uhradené Zdieľať
185 . Baláž Jaro Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Active Life Košice Uhradené Zdieľať
186 . Malejčík st. Jozef Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
187 . Greš Michal Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Koškovce Uhradené Zdieľať
188 . Kazanin Viktor Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
189 . Rada Ladislav Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
190 . Mihok Imrich Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
191 . Švagrovský Ján Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov OcÚ Budkovce Uhradené Zdieľať
192 . Rusnák Michal Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
193 . Chovanec Ján Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Snina Uhradené Zdieľať
194 . Imrich Peter Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Soľ Uhradené Zdieľať
195 . Gallik František Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Svit Neuhradené Zdieľať
196 . Reicher Vladislav Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
197 . Keretsman Yurij Mężczyzna K polmaratón muži nad 60 rokov Uzhhorod Ukraine Uhradené Zdieľať
198 . Haburová Michaela Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
199 . Juhošová Dominika Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Neuhradené Zdieľať
200 . Šestáková Ivana Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
201 . Cingeľová Štefánia Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Uhradené Zdieľať
202 . Hudáková Andrea Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Košice Neuhradené Zdieľať
203 . Pazerová Katarína Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
204 . Haburová Martina Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
205 . Gécziová Katarína Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
206 . Hoborová Tímea Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
207 . Šántová Adriana Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
208 . Butková Zuzana Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
209 . Sikorai Katarína Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
210 . Kubikova Mariana Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Lubela Uhradené Zdieľať
211 . Bányaiová Martina Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
212 . Križáková Dominika Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
213 . Gombošová Iveta Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce -Topoľany Uhradené Zdieľať
214 . Čeklovská Petra Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
215 . Kolesárová Eva Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Trebišov Neuhradené Zdieľať
216 . Hrubovska Miroslava Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov Neuhradené Zdieľať
217 . Stanovčáková Zuzana Kobieta L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
218 . Vargova Anna Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Active life Neuhradené Zdieľať
219 . Raffayová Svetlana Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
220 . Vrbiaková Edita Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov HONEY FOREVER Uhradené Zdieľať
221 . Kundisová Jaroslava Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Košice Uhradené Zdieľať
222 . Tothova Monika Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Kuzmice Uhradené Zdieľať
223 . Sabová Katarína Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
224 . Pappová Silvia Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
225 . Raczová Valéria Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
226 . Herczogová Martina Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
227 . Královská Lenka Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
228 . Stankovská Ivana Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
229 . Petková Mirka Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
230 . Marošová Lucia Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
231 . Zeľová Marta Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
232 . Pitrovská Regina Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
233 . Reicherová Kamila Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
234 . Priščáková Viera Kobieta M polmaratón ženy nad 40 rokov Veľaty Uhradené Zdieľať
235 . Kubík Stanislav Mężczyzna Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
236 . Lašutová Renáta Kobieta Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
237 . Menyhért Viktor Mężczyzna Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
238 . Vargova Anna Kobieta Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
239 . Daniš Martin Mężczyzna Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
240 . Grošaft Oto Mężczyzna Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
241 . Šándor Maroš Mężczyzna Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
242 . Serbinčík Samuel Mężczyzna Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
243 . Lacko Ľuboš Mężczyzna Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
244 . Paľovčík Anton Mężczyzna Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
245 . Šepeľáková Lucia Kobieta Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
246 . Štofková Zuzana Kobieta Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
247 . Dobiaš Dávid Mężczyzna Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
248 . Hujdičová Melánia Kobieta Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
249 . Mikulina Peťo Mężczyzna Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
250 . Mitera Andre Mężczyzna Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
251 . Brandabura Igor Mężczyzna Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
252 . Čižmar Michal Mężczyzna Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
253 . Mandzák Radovan Mężczyzna Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
254 . Mižiková Katarína Kobieta Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
255 . Andrejco Viliam Mężczyzna Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
256 . Bryndzia Marek Mężczyzna Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
257 . Onder Zdenko Mężczyzna Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
258 . Poznik Milan Mężczyzna Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
259 . Skalko Tomáš Mężczyzna Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
260 . Sorokáč Rastislav Mężczyzna Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
261 . Streňo Gabriel Mężczyzna Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
262 . Streňo Patrik Mężczyzna Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
263 . Hospodárová Lucia Kobieta Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
264 . Knežová Dana Kobieta Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
265 . Stripaiova Lucia Kobieta Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
266 . Virčík Matúš Mężczyzna Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
267 . Gaľová Renáta Kobieta Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
268 . Jakubová Silvia Kobieta Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
269 . Ondíková Mariana Kobieta Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
270 . Terebesi Jozef Mężczyzna Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
271 . Jakubová Adela Kobieta Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
272 . Kanócová Alžbeta Kobieta Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
273 . Paľová Anna Kobieta Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
274 . Psárová Andrea Kobieta Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
275 . Danko Maroš Mężczyzna Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
276 . Gajdošová Katarína Kobieta Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
277 . Končíková Nikoleta Kobieta Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
278 . Malá Jana Kobieta Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
279 . Macková Denisa Kobieta Štafeta Family Uhradené Zdieľať
280 . Megles Peter Mężczyzna Štafeta Family Uhradené Zdieľať
281 . Sabovik Tomáš Mężczyzna Štafeta Family Uhradené Zdieľať
282 . Saboviková Viera Kobieta Štafeta Family Uhradené Zdieľať
283 . Kvak Štefan Mężczyzna Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
284 . Kvaková Petra Kobieta Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
285 . Rybnický Peter Mężczyzna Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
286 . Varga Dušan Mężczyzna Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
287 . Hamadej Radovan Mężczyzna Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
288 . Ivanková Marianna Kobieta Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
289 . Kvaková Sofia Sára Kobieta Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
290 . Marcinčáková Daniela Kobieta Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
291 . Doležal Lukáš Mężczyzna Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
292 . Macko Richard Mężczyzna Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
293 . Mazúr Martin Mężczyzna Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
294 . Stanko Richard Mężczyzna Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
295 . Bertičová Kristína Kobieta Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
296 . Doričová Viktória Kobieta Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
297 . Macko Martin Mężczyzna Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
298 . Potocký Milan Mężczyzna Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
299 . Baločko Martin Mężczyzna Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
300 . Ivanková Mária Kobieta Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
301 . Mydliarova Marika Kobieta Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
302 . Szegedi Tomáš Mężczyzna Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
303 . Hrešan Ján Mężczyzna Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
304 . Hurciková Barbora Kobieta Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
305 . Hurciková Amália Kobieta Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
306 . Marjov Erik Mężczyzna Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
307 . Buc Peter Mężczyzna Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
308 . Liptáková Adela Kobieta Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
309 . Rusnák Juraj Mężczyzna Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
310 . Schnitzerová Miška Kobieta Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
311 . Balla Tomáš Mężczyzna Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
312 . Kolář Dávid Mężczyzna Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
313 . Slobodník Jaroslav Mężczyzna Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
314 . Slobodník Marek Mężczyzna Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
315 . Baltin Illj Mężczyzna Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
316 . Goscuk Ivan Mężczyzna Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
317 . Ignat Erik Mężczyzna Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
318 . Malyy Anatoliy Mężczyzna Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
319 . Agardyová Timea Kobieta Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
320 . Papp Zoltán Mężczyzna Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
321 . Toth Mikuláš Mężczyzna Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
322 . Vargaeštok Gejza Mężczyzna Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
323 . Džado Stanislav Mężczyzna Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
324 . Fencik Jozef Mężczyzna Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
325 . Magyar Gabriel Mężczyzna Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
326 . Meňovčíková Denisa Kobieta Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
327 . Dubiaková Katarína Kobieta Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
328 . Lipovská Radka Kobieta Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
329 . Lipovský Vladislav Mężczyzna Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
330 . Slepáková Saška Kobieta Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
331 . Hakošová Monika Kobieta Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
332 . Hakošová Mária Kobieta Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
333 . Hamliková Lenka Kobieta Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
334 . Knežová Dana Kobieta Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
335 . Kurillova Marta Kobieta Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
336 . Mondok Rastislav Mężczyzna Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
337 . Mondoková Kvetoslava Kobieta Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
338 . Serenčková Renáta Kobieta Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
339 . Brecko Samuel Mężczyzna Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
340 . Fecák Frederik Mężczyzna Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
341 . Guľvaš Jakub Mężczyzna Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
342 . Saloň Martin Mężczyzna Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
343 . Mitník Gabriel Mężczyzna Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
344 . Petko Jozef Mężczyzna Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
345 . Siska Emil Mężczyzna Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
346 . Šlinská Katarína Kobieta Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
347 . Bobríková Marianna Kobieta Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
348 . Fedorjaková Lenka Kobieta Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
349 . Júnová Mariana Kobieta Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
350 . Koščáková Zuzana Kobieta Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
351 . Oravcová Katarína Kobieta Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
352 . Seman Jakub Mężczyzna Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
353 . Semanová Erika Kobieta Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
354 . Semanová Miriam Kobieta Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
355 . Bajko Július Mężczyzna Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
356 . Kuliňák Michal Mężczyzna Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
357 . Kušnír Peter Mężczyzna Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
358 . Šmiga Ján Mężczyzna Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
359 . Čižmár Slavomír Mężczyzna Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
360 . Hamaš Patrik Mężczyzna Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
361 . Kaločaj Vladimír Mężczyzna Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
362 . Šašš Dušan Mężczyzna Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
363 . Červeňák Michal Mężczyzna Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
364 . Jenčo Michal Mężczyzna Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
365 . Nemec Martin Mężczyzna Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
366 . Palfi Štefan Mężczyzna Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
367 . Čergeť Vladimír Mężczyzna Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
368 . Čergeť Michal Mężczyzna Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
369 . Čergeťová Lucia Kobieta Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
370 . Kudelás Dušan Mężczyzna Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
371 . Mesaroš Sanuel Mężczyzna Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
372 . Pakán Matej Mężczyzna Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
373 . Sabol Juraj Mężczyzna Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
374 . Smetana Ján Mężczyzna Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
375 . Beňáková Tatiana Kobieta Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
376 . Karafa Štefan Mężczyzna Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
377 . Ondrik Ladislav Mężczyzna Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
378 . Scholz Richard Mężczyzna Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
379 . Flaška Zdeněk Mężczyzna Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
380 . Iľková Lucia Kobieta Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
381 . Kravjanský František Mężczyzna Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
382 . Turoczy Vojtech Mężczyzna Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
383 . Gajdoš Juraj Mężczyzna Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
384 . Gajdošová Anna Kobieta Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
385 . Hrešanová Anna Kobieta Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
386 . Šuchtová Lucia Kobieta Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
387 . Cymbal Johnny Mężczyzna Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
388 . Jeňo František Mężczyzna Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
389 . Kasarda Ján Mężczyzna Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
390 . Mihaľo Marián Mężczyzna Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
391 . Simon Alexander Mężczyzna E maratón muži nad 70 rokov DS Žilina Uhradené Zdieľať
392 . Polák Peter Peter Polák: Trojnásobný víťaz PM (1985-1987) Mężczyzna E maratón muži nad 70 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
393 . Pribičko Peter Mężczyzna E maratón muži nad 70 rokov Metropol Košice Uhradené Zdieľať
394 . Teniak Jozef Ivan Mężczyzna E maratón muži nad 70 rokov MK Košice Uhradené Zdieľať
395 . Smolár Július Mężczyzna E maratón muži nad 70 rokov MK Tatran Sp.N.Ves Uhradené Zdieľať
396 . Božová Danica Danica Božová: Trojnásobná víťazka PM (2002, 2012, 2016) Kobieta G maratón ženy nad 50 rokov Bežecký klub Poprad / Svit Uhradené Zdieľať
397 . Varga Ildiko Ildiko Varga: Víťazka PM 2017 Kobieta G maratón ženy nad 50 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
398 . Semanová Zlata Zlata Semanová: Víťazka PM 1991 a 1995 Kobieta G maratón ženy nad 50 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
399 . Kubičková Eliška Anna Kobieta G maratón ženy nad 50 rokov SC Marathon Plzeň Uhradené Zdieľať
400 . Tiszová Alžbeta Alžbeta Tiszová: 9-násobná víťazka (1993, 1994, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007, 2011, 2013) Kobieta G maratón ženy nad 50 rokov TMS International Košice Uhradené Zdieľať