Zoznam registrovaných pretekárov

# Priezvisko Krstné meno W Pohlavie Kategória Klub, alebo Mesto/Obec Platba Social
1 . Danko Jakub Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
2 . Dobiaš Dávid Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
3 . Macko Ondrej Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
4 . Telepun Martin Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov BK Steel Košice Uhradené Zdieľať
5 . Hrinda Maroš Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov HAPLUS team Sečovce Uhradené Zdieľať
6 . Kordík Michael Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
7 . Illés Peter Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Kráľovský Chlmec Neuhradené Zdieľať
8 . Hlavač Pavol Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
9 . Tirpák Matúš Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
10 . Drotár Martin Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
11 . Dzura Ján Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
12 . Macko Martin Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
13 . Šoltés Ján Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
14 . Horák Lukáš Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov PMJ KE Uhradené Zdieľať
15 . Čeklovský Vladimír Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Šk Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
16 . Sikorai Vladimír Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
17 . Kuchtanin Ján Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Taekwondo klub Humenné Uhradené Zdieľať
18 . Lenhart Vít Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
19 . Pilník Róbert Férfi A maratón muži 18 - 39 rokov Zalužice Uhradené Zdieľať
20 . Filčák Matej Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov 1. AK Humenné Uhradené Zdieľať
21 . Futrikanič Ján Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Futrefloor Uhradené Zdieľať
22 . Marcinčák Henrich Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
23 . Durkai Peter Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Kaluža Uhradené Zdieľať
24 . Gažo Peter Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Kanoe Humenné Uhradené Zdieľať
25 . Spišák Tibor Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
26 . Lipovský Radoslav Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
27 . Rohaľ Ján Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
28 . Hönsch Karol Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
29 . Kuľha Ján Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
30 . Vostrý Miroslav Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov MK Kladno Uhradené Zdieľať
31 . Tomáš Ján Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
32 . Rokytka Roman Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Snina Uhradené Zdieľať
33 . Grešner Vladimír Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Supernova triathlon Humenne Neuhradené Zdieľať
34 . Janků Petr Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
35 . Mockovčiak Marek Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
36 . Balazhi Maksim Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov U-Run / Uzhhorod Running Club Uhradené Zdieľať
37 . Marcinčák Slavomír Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov UVLF Košice Uhradené Zdieľať
38 . Kmec Ján Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
39 . Pitron Vojtech Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov VTJ VÚ 6335 Prešov Neuhradené Zdieľať
40 . Hestera Rado Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Yeti Multisport Uhradené Zdieľať
41 . Bača Mario Férfi B maratón muži 40 - 49 rokov Zlaté Moravce Uhradené Zdieľať
42 . Pavlov Jaroslav Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
43 . Čižmár Peter Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov All4Run Košice Neuhradené Zdieľať
44 . Raffay Ivan Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Brandýs nad Labem Stará Boleslav Uhradené Zdieľať
45 . Horváth František Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Condition Club Valaliky Neuhradené Zdieľať
46 . Telepovský Miroslav Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov eMTe Trebišov Uhradené Zdieľať
47 . Bogár János János Bogár: Víťaz PM 2000 Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
48 . Ištoňa Miroslav Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
49 . Kundrat Marián Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
50 . Čalfa Miloš Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
51 . Lipovský Vladislav Vladislav Lipovský: Víťaz PM 1998, 2006-2008 Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
52 . Bažo Dušan Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
53 . Jacko František Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov OcÚ Zemplínska Široká Uhradené Zdieľať
54 . Ulma Tomáš Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Praha Uhradené Zdieľať
55 . Dubovský Pavol Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Uhradené Zdieľať
56 . Michalička František Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov ŠKP Žilina Uhradené Zdieľať
57 . Mecele Jozef Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Slovalco Žiar nad Hr. Uhradené Zdieľať
58 . Balogh Vladimír Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
59 . Kopčík Tomáš Tomáš Kopčík: Víťaz PM 2015 a 2016 Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
60 . Todorov Oleksandr Férfi C maratón muži 50 - 59 rokov Uzhhorod Uhradené Zdieľať
61 . Tkáč Marián Férfi D maratón muži 60 - 69 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
62 . Tisza Tibor Férfi D maratón muži 60 - 69 rokov International Solutions Košice Uhradené Zdieľať
63 . Kašper František Férfi D maratón muži 60 - 69 rokov Košice Uhradené Zdieľať
64 . Bačík Peter Férfi D maratón muži 60 - 69 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
65 . Polc Štefan Férfi D maratón muži 60 - 69 rokov ŠPORTKLUB Dobrá Niva Uhradené Zdieľať
66 . Farkašová Alena F maratón ženy do 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
67 . Karabašová Soňa F maratón ženy do 49 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
68 . Katanová Karina F maratón ženy do 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
69 . Butoracová Ivana F maratón ženy do 49 rokov MTC Vyšná Šebastová Uhradené Zdieľať
70 . Betsa Myroslava F maratón ženy do 49 rokov U-Run Club Uzhhorod Neuhradené Zdieľať
71 . Hrubovska Miroslava F maratón ženy do 49 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
72 . Čarný Marián Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
73 . Kováč Jozef Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
74 . Pazera Jozef Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
75 . Dobias Ján Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Bánovce nad Ondavou Neuhradené Zdieľať
76 . Andrasi Pavol Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Boliarov Uhradené Zdieľať
77 . Džugan Stanislav Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Cyklo Michalovce Neuhradené Zdieľať
78 . Ferenčík Marek Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Dargov Uhradené Zdieľať
79 . Talnagy Erik Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov ERTAL Uhradené Zdieľať
80 . Petro Milan Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Falck Košice Neuhradené Zdieľať
81 . Barnišin Daniel Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humennė Uhradené Zdieľať
82 . Piruch Peter Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
83 . Telepun Alex Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Neuhradené Zdieľať
84 . Palfi Štefan Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
85 . Malejčík Jozef Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
86 . Šašš Dušan Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Koromľa Neuhradené Zdieľať
87 . Fabrici Václav Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
88 . Hobor Peter Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
89 . Perháč Martin Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
90 . Popadič Lukáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
91 . Sabo Miroslav Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
92 . Kováč Tomáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
93 . Kapko Tadeáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Maracana Hankovce Uhradené Zdieľať
94 . Chmeľ Erik Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
95 . Gabri Lóránt Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
96 . Fencik Jozef Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
97 . Mitník Ján Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
98 . Besterci Jakub Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
99 . Czerovský Peter Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
100 . Fic Ján Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
101 . Gajdoš Martin Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
102 . Kadlec Tomáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
103 . Kofira Ľubomír Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
104 . Sabovik Tomáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
105 . Škodi Tomáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
106 . Süč Timotej Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
107 . Demský Ľubomír Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michatek k.s. Michalovce Uhradené Zdieľať
108 . Onofrej Erik Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 Bežecký klub Furča Košice Uhradené Zdieľať
109 . Lörinc Jozef Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
110 . Drinka Ján Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Otužilecký klub extrémnych športov - Yeti Neuhradené Zdieľať
111 . Golenya Ladislav Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Perin Uhradené Zdieľať
112 . Danišovský Tomáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
113 . Labanc Tomáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
114 . Mezeš Marek Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
115 . Oravec Marian Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
116 . Fedor Matúš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
117 . uhrin stanislav Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Presov Neuhradené Zdieľať
118 . Bakajsa Peter Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Rakovec nad Ondavou Uhradené Zdieľať
119 . Hredzák Ľuboš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Neuhradené Zdieľať
120 . Panák Marek Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
121 . Menkyna Martin Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Senec Neuhradené Zdieľať
122 . Potocký Vladislav Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Snina Uhradené Zdieľať
123 . Kucharčík Lukáš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
124 . Majcher, Ing. Michal Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
125 . Šmiga Ján Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov STG Michalovce Uhradené Zdieľať
126 . Mádi Adrián Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stredisko Cimic a Psyops Uhradené Zdieľať
127 . Maroš Matúš Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
128 . Horbulák Peter Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Svätá Mária Uhradené Zdieľať
129 . Mesaroš Samuel Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov TJ Sokolíci Uhradené Zdieľať
130 . Treľo Michal Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
131 . Kulkovský Peter Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Tvrdošín Neuhradené Zdieľať
132 . Šebej Igor Férfi H polmaratón muži 18 - 39 rokov Valaliky Uhradené Zdieľať
133 . Medviď Rastislav Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
134 . Spišiak Robert Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov all4run Košice Neuhradené Zdieľať
135 . Maďar Slavomír Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bánovce n. Ondavou Uhradené Zdieľať
136 . Ivančo Michal Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Banské Neuhradené Zdieľať
137 . Šoltýs Milan Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bežecký klub Poprad Uhradené Zdieľať
138 . Jaroš Marcel Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov BK Spartak Medzev Uhradené Zdieľať
139 . Habura Martin Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Uhradené Zdieľať
140 . Pavlík Adrián Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
141 . Tima Marián Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
142 . Sirák Alfonz Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Jasenov Uhradené Zdieľať
143 . Pastor František Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
144 . Popik Maroš Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Krasnovce Uhradené Zdieľať
145 . Malyy Anatoliy Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
146 . Hazucha Miroslav Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
147 . Kantorák Richard Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
148 . Kundis Slavo Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
149 . Tóth Mikuláš Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
150 . Mitník Gabriel Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Neuhradené Zdieľať
151 . Hreško Marek Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
152 . Stankovský Maroš Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
153 . Tkáč Julián Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
154 . Varga Jozef Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov NW Runinng Záborské Uhradené Zdieľať
155 . Kohút Peter Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov OŠK Ludrová Uhradené Zdieľať
156 . Derďák Marek Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
157 . Mihalič Vladimír Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
158 . Demčák Slavomír Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Parchovany Uhradené Zdieľať
159 . Maskaľ Juraj Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Petrovce nad Laborcom Uhradené Zdieľať
160 . Cipka Pavol Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Repejov Uhradené Zdieľať
161 . Seman Erik Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
162 . Zeľo Rudolf Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
163 . Podstavský Ján Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
164 . Ondrik Ladislav Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné YETI Uhradené Zdieľať
165 . Gaľa Kristián Férfi I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vlčie Doly Uhradené Zdieľať
166 . Horvát Peter Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
167 . Jeňo František Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
168 . Papcun Miroslav Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Akademik Košice Uhradené Zdieľať
169 . Džugan Stanislav Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Cyklo Michalovce Uhradené Zdieľať
170 . Kormaník Ján Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
171 . Pizur Martin Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
172 . Kondáš Alexander Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Kapušianske kľačany Neuhradené Zdieľať
173 . Murdzik Ján Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov KB Bukovce Uhradené Zdieľať
174 . Horváth Juraj Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
175 . Puškárik Benjamín Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
176 . Demčák Ján Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
177 . Lipovský Vratislav Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
178 . Lipovský Ľubomír Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
179 . Podžuban Michal Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
180 . Buhaj Peter Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Snina Neuhradené Zdieľať
181 . Čergeť Vladimír Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Sobrance Uhradené Zdieľať
182 . Kopčík Róbert Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
183 . Juro Jozef Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
184 . Darida Marek Férfi J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vranov n/T Uhradené Zdieľať
185 . Baláž Jaro Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Active Life Košice Uhradené Zdieľať
186 . Malejčík st. Jozef Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
187 . Greš Michal Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Koškovce Uhradené Zdieľať
188 . Kazanin Viktor Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
189 . Rada Ladislav Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
190 . Mihok Imrich Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
191 . Švagrovský Ján Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov OcÚ Budkovce Uhradené Zdieľať
192 . Rusnák Michal Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
193 . Chovanec Ján Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Snina Uhradené Zdieľať
194 . Imrich Peter Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Soľ Uhradené Zdieľať
195 . Gallik František Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Svit Neuhradené Zdieľať
196 . Reicher Vladislav Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
197 . Keretsman Yurij Férfi K polmaratón muži nad 60 rokov Uzhhorod Ukraine Uhradené Zdieľať
198 . Haburová Michaela L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
199 . Juhošová Dominika L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Neuhradené Zdieľať
200 . Šestáková Ivana L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
201 . Cingeľová Štefánia L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Uhradené Zdieľať
202 . Hudáková Andrea L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Košice Neuhradené Zdieľať
203 . Pazerová Katarína L polmaratón ženy do 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
204 . Haburová Martina L polmaratón ženy do 39 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
205 . Gécziová Katarína L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
206 . Hoborová Tímea L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
207 . Šántová Adriana L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
208 . Butková Zuzana L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
209 . Sikorai Katarína L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
210 . Kubikova Mariana L polmaratón ženy do 39 rokov Lubela Uhradené Zdieľať
211 . Bányaiová Martina L polmaratón ženy do 39 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
212 . Križáková Dominika L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
213 . Gombošová Iveta L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce -Topoľany Uhradené Zdieľať
214 . Čeklovská Petra L polmaratón ženy do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
215 . Kolesárová Eva L polmaratón ženy do 39 rokov Trebišov Neuhradené Zdieľať
216 . Hrubovska Miroslava L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov Neuhradené Zdieľať
217 . Stanovčáková Zuzana L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
218 . Vargova Anna M polmaratón ženy nad 40 rokov Active life Neuhradené Zdieľať
219 . Raffayová Svetlana M polmaratón ženy nad 40 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
220 . Vrbiaková Edita M polmaratón ženy nad 40 rokov HONEY FOREVER Uhradené Zdieľať
221 . Kundisová Jaroslava M polmaratón ženy nad 40 rokov Košice Uhradené Zdieľať
222 . Tothova Monika M polmaratón ženy nad 40 rokov Kuzmice Uhradené Zdieľať
223 . Sabová Katarína M polmaratón ženy nad 40 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
224 . Pappová Silvia M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
225 . Raczová Valéria M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
226 . Herczogová Martina M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
227 . Královská Lenka M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
228 . Stankovská Ivana M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
229 . Petková Mirka M polmaratón ženy nad 40 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
230 . Marošová Lucia M polmaratón ženy nad 40 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
231 . Zeľová Marta M polmaratón ženy nad 40 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
232 . Pitrovská Regina M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
233 . Reicherová Kamila M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
234 . Priščáková Viera M polmaratón ženy nad 40 rokov Veľaty Uhradené Zdieľať
235 . Kubík Stanislav Férfi Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
236 . Lašutová Renáta Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
237 . Menyhért Viktor Férfi Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
238 . Vargova Anna Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
239 . Daniš Martin Férfi Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
240 . Grošaft Oto Férfi Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
241 . Šándor Maroš Férfi Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
242 . Serbinčík Samuel Férfi Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
243 . Lacko Ľuboš Férfi Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
244 . Paľovčík Anton Férfi Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
245 . Šepeľáková Lucia Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
246 . Štofková Zuzana Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
247 . Dobiaš Dávid Férfi Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
248 . Hujdičová Melánia Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
249 . Mikulina Peťo Férfi Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
250 . Mitera Andre Férfi Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
251 . Brandabura Igor Férfi Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
252 . Čižmar Michal Férfi Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
253 . Mandzák Radovan Férfi Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
254 . Mižiková Katarína Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
255 . Andrejco Viliam Férfi Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
256 . Bryndzia Marek Férfi Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
257 . Onder Zdenko Férfi Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
258 . Poznik Milan Férfi Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
259 . Skalko Tomáš Férfi Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
260 . Sorokáč Rastislav Férfi Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
261 . Streňo Gabriel Férfi Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
262 . Streňo Patrik Férfi Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
263 . Hospodárová Lucia Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
264 . Knežová Dana Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
265 . Stripaiova Lucia Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
266 . Virčík Matúš Férfi Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
267 . Gaľová Renáta Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
268 . Jakubová Silvia Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
269 . Ondíková Mariana Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
270 . Terebesi Jozef Férfi Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
271 . Jakubová Adela Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
272 . Kanócová Alžbeta Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
273 . Paľová Anna Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
274 . Psárová Andrea Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
275 . Danko Maroš Férfi Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
276 . Gajdošová Katarína Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
277 . Končíková Nikoleta Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
278 . Malá Jana Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
279 . Macková Denisa Štafeta Family Uhradené Zdieľať
280 . Megles Peter Férfi Štafeta Family Uhradené Zdieľať
281 . Sabovik Tomáš Férfi Štafeta Family Uhradené Zdieľať
282 . Saboviková Viera Štafeta Family Uhradené Zdieľať
283 . Kvak Štefan Férfi Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
284 . Kvaková Petra Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
285 . Rybnický Peter Férfi Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
286 . Varga Dušan Férfi Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
287 . Hamadej Radovan Férfi Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
288 . Ivanková Marianna Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
289 . Kvaková Sofia Sára Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
290 . Marcinčáková Daniela Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
291 . Doležal Lukáš Férfi Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
292 . Macko Richard Férfi Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
293 . Mazúr Martin Férfi Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
294 . Stanko Richard Férfi Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
295 . Bertičová Kristína Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
296 . Doričová Viktória Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
297 . Macko Martin Férfi Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
298 . Potocký Milan Férfi Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
299 . Baločko Martin Férfi Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
300 . Ivanková Mária Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
301 . Mydliarova Marika Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
302 . Szegedi Tomáš Férfi Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
303 . Hrešan Ján Férfi Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
304 . Hurciková Barbora Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
305 . Hurciková Amália Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
306 . Marjov Erik Férfi Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
307 . Buc Peter Férfi Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
308 . Liptáková Adela Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
309 . Rusnák Juraj Férfi Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
310 . Schnitzerová Miška Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
311 . Balla Tomáš Férfi Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
312 . Kolář Dávid Férfi Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
313 . Slobodník Jaroslav Férfi Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
314 . Slobodník Marek Férfi Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
315 . Baltin Illj Férfi Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
316 . Goscuk Ivan Férfi Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
317 . Ignat Erik Férfi Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
318 . Malyy Anatoliy Férfi Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
319 . Agardyová Timea Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
320 . Papp Zoltán Férfi Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
321 . Toth Mikuláš Férfi Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
322 . Vargaeštok Gejza Férfi Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
323 . Džado Stanislav Férfi Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
324 . Fencik Jozef Férfi Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
325 . Magyar Gabriel Férfi Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
326 . Meňovčíková Denisa Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
327 . Dubiaková Katarína Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
328 . Lipovská Radka Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
329 . Lipovský Vladislav Férfi Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
330 . Slepáková Saška Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
331 . Hakošová Monika Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
332 . Hakošová Mária Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
333 . Hamliková Lenka Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
334 . Knežová Dana Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
335 . Kurillova Marta Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
336 . Mondok Rastislav Férfi Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
337 . Mondoková Kvetoslava Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
338 . Serenčková Renáta Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
339 . Brecko Samuel Férfi Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
340 . Fecák Frederik Férfi Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
341 . Guľvaš Jakub Férfi Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
342 . Saloň Martin Férfi Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
343 . Mitník Gabriel Férfi Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
344 . Petko Jozef Férfi Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
345 . Siska Emil Férfi Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
346 . Šlinská Katarína Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
347 . Bobríková Marianna Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
348 . Fedorjaková Lenka Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
349 . Júnová Mariana Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
350 . Koščáková Zuzana Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
351 . Oravcová Katarína Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
352 . Seman Jakub Férfi Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
353 . Semanová Erika Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
354 . Semanová Miriam Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
355 . Bajko Július Férfi Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
356 . Kuliňák Michal Férfi Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
357 . Kušnír Peter Férfi Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
358 . Šmiga Ján Férfi Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
359 . Čižmár Slavomír Férfi Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
360 . Hamaš Patrik Férfi Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
361 . Kaločaj Vladimír Férfi Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
362 . Šašš Dušan Férfi Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
363 . Červeňák Michal Férfi Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
364 . Jenčo Michal Férfi Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
365 . Nemec Martin Férfi Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
366 . Palfi Štefan Férfi Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
367 . Čergeť Vladimír Férfi Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
368 . Čergeť Michal Férfi Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
369 . Čergeťová Lucia Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
370 . Kudelás Dušan Férfi Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
371 . Mesaroš Sanuel Férfi Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
372 . Pakán Matej Férfi Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
373 . Sabol Juraj Férfi Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
374 . Smetana Ján Férfi Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
375 . Beňáková Tatiana Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
376 . Karafa Štefan Férfi Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
377 . Ondrik Ladislav Férfi Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
378 . Scholz Richard Férfi Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
379 . Flaška Zdeněk Férfi Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
380 . Iľková Lucia Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
381 . Kravjanský František Férfi Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
382 . Turoczy Vojtech Férfi Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
383 . Gajdoš Juraj Férfi Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
384 . Gajdošová Anna Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
385 . Hrešanová Anna Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
386 . Šuchtová Lucia Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
387 . Cymbal Johnny Férfi Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
388 . Jeňo František Férfi Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
389 . Kasarda Ján Férfi Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
390 . Mihaľo Marián Férfi Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
391 . Simon Alexander Férfi E maratón muži nad 70 rokov DS Žilina Uhradené Zdieľať
392 . Polák Peter Peter Polák: Trojnásobný víťaz PM (1985-1987) Férfi E maratón muži nad 70 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
393 . Pribičko Peter Férfi E maratón muži nad 70 rokov Metropol Košice Uhradené Zdieľať
394 . Teniak Jozef Ivan Férfi E maratón muži nad 70 rokov MK Košice Uhradené Zdieľať
395 . Smolár Július Férfi E maratón muži nad 70 rokov MK Tatran Sp.N.Ves Uhradené Zdieľať
396 . Božová Danica Danica Božová: Trojnásobná víťazka PM (2002, 2012, 2016) G maratón ženy nad 50 rokov Bežecký klub Poprad / Svit Uhradené Zdieľať
397 . Varga Ildiko Ildiko Varga: Víťazka PM 2017 G maratón ženy nad 50 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
398 . Semanová Zlata Zlata Semanová: Víťazka PM 1991 a 1995 G maratón ženy nad 50 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
399 . Kubičková Eliška Anna G maratón ženy nad 50 rokov SC Marathon Plzeň Uhradené Zdieľať
400 . Tiszová Alžbeta Alžbeta Tiszová: 9-násobná víťazka (1993, 1994, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007, 2011, 2013) G maratón ženy nad 50 rokov TMS International Košice Uhradené Zdieľať