Zoznam registrovaných pretekárov

# Priezvisko Krstné meno W Pohlavie Kategória Klub, alebo Mesto/Obec Platba Social
1 . Danko Jakub Man A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
2 . Dobiaš Dávid Man A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
3 . Macko Ondrej Man A maratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
4 . Telepun Martin Man A maratón muži 18 - 39 rokov BK Steel Košice Uhradené Zdieľať
5 . Hrinda Maroš Man A maratón muži 18 - 39 rokov HAPLUS team Sečovce Uhradené Zdieľať
6 . Kordík Michael Man A maratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
7 . Illés Peter Man A maratón muži 18 - 39 rokov Kráľovský Chlmec Neuhradené Zdieľať
8 . Hlavač Pavol Man A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
9 . Tirpák Matúš Man A maratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
10 . Drotár Martin Man A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
11 . Dzura Ján Man A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
12 . Macko Martin Man A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
13 . Šoltés Ján Man A maratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
14 . Horák Lukáš Man A maratón muži 18 - 39 rokov PMJ KE Uhradené Zdieľať
15 . Čeklovský Vladimír Man A maratón muži 18 - 39 rokov Šk Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
16 . Sikorai Vladimír Man A maratón muži 18 - 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
17 . Kuchtanin Ján Man A maratón muži 18 - 39 rokov Taekwondo klub Humenné Uhradené Zdieľať
18 . Lenhart Vít Man A maratón muži 18 - 39 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
19 . Pilník Róbert Man A maratón muži 18 - 39 rokov Zalužice Uhradené Zdieľať
20 . Filčák Matej Man B maratón muži 40 - 49 rokov 1. AK Humenné Uhradené Zdieľať
21 . Futrikanič Ján Man B maratón muži 40 - 49 rokov Futrefloor Uhradené Zdieľať
22 . Marcinčák Henrich Man B maratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
23 . Durkai Peter Man B maratón muži 40 - 49 rokov Kaluža Uhradené Zdieľať
24 . Gažo Peter Man B maratón muži 40 - 49 rokov Kanoe Humenné Uhradené Zdieľať
25 . Spišák Tibor Man B maratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
26 . Lipovský Radoslav Man B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
27 . Rohaľ Ján Man B maratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
28 . Hönsch Karol Man B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
29 . Kuľha Ján Man B maratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
30 . Vostrý Miroslav Man B maratón muži 40 - 49 rokov MK Kladno Uhradené Zdieľať
31 . Tomáš Ján Man B maratón muži 40 - 49 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
32 . Rokytka Roman Man B maratón muži 40 - 49 rokov Snina Uhradené Zdieľať
33 . Grešner Vladimír Man B maratón muži 40 - 49 rokov Supernova triathlon Humenne Neuhradené Zdieľať
34 . Janků Petr Man B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Liga 100 Olomouc Neuhradené Zdieľať
35 . Mockovčiak Marek Man B maratón muži 40 - 49 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
36 . Balazhi Maksim Man B maratón muži 40 - 49 rokov U-Run / Uzhhorod Running Club Uhradené Zdieľať
37 . Marcinčák Slavomír Man B maratón muži 40 - 49 rokov UVLF Košice Uhradené Zdieľať
38 . Kmec Ján Man B maratón muži 40 - 49 rokov Vranov nad Topľou Uhradené Zdieľať
39 . Pitron Vojtech Man B maratón muži 40 - 49 rokov VTJ VÚ 6335 Prešov Neuhradené Zdieľať
40 . Hestera Rado Man B maratón muži 40 - 49 rokov Yeti Multisport Uhradené Zdieľať
41 . Bača Mario Man B maratón muži 40 - 49 rokov Zlaté Moravce Uhradené Zdieľať
42 . Pavlov Jaroslav Man C maratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
43 . Čižmár Peter Man C maratón muži 50 - 59 rokov All4Run Košice Neuhradené Zdieľať
44 . Raffay Ivan Man C maratón muži 50 - 59 rokov Brandýs nad Labem Stará Boleslav Uhradené Zdieľať
45 . Horváth František Man C maratón muži 50 - 59 rokov Condition Club Valaliky Neuhradené Zdieľať
46 . Telepovský Miroslav Man C maratón muži 50 - 59 rokov eMTe Trebišov Uhradené Zdieľať
47 . Bogár János János Bogár: Víťaz PM 2000 Man C maratón muži 50 - 59 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
48 . Ištoňa Miroslav Man C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
49 . Kundrat Marián Man C maratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
50 . Čalfa Miloš Man C maratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
51 . Lipovský Vladislav Vladislav Lipovský: Víťaz PM 1998, 2006-2008 Man C maratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
52 . Bažo Dušan Man C maratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
53 . Jacko František Man C maratón muži 50 - 59 rokov OcÚ Zemplínska Široká Uhradené Zdieľať
54 . Ulma Tomáš Man C maratón muži 50 - 59 rokov Praha Uhradené Zdieľať
55 . Dubovský Pavol Man C maratón muži 50 - 59 rokov ŠK Podbiel Uhradené Zdieľať
56 . Michalička František Man C maratón muži 50 - 59 rokov ŠKP Žilina Uhradené Zdieľať
57 . Mecele Jozef Man C maratón muži 50 - 59 rokov Slovalco Žiar nad Hr. Uhradené Zdieľať
58 . Balogh Vladimír Man C maratón muži 50 - 59 rokov TJ Obal servis Košice Uhradené Zdieľať
59 . Kopčík Tomáš Tomáš Kopčík: Víťaz PM 2015 a 2016 Man C maratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
60 . Todorov Oleksandr Man C maratón muži 50 - 59 rokov Uzhhorod Uhradené Zdieľať
61 . Tkáč Marián Man D maratón muži 60 - 69 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
62 . Tisza Tibor Man D maratón muži 60 - 69 rokov International Solutions Košice Uhradené Zdieľať
63 . Kašper František Man D maratón muži 60 - 69 rokov Košice Uhradené Zdieľať
64 . Bačík Peter Man D maratón muži 60 - 69 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
65 . Polc Štefan Man D maratón muži 60 - 69 rokov ŠPORTKLUB Dobrá Niva Uhradené Zdieľať
66 . Farkašová Alena Frau F maratón ženy do 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
67 . Karabašová Soňa Frau F maratón ženy do 49 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
68 . Katanová Karina Frau F maratón ženy do 49 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
69 . Butoracová Ivana Frau F maratón ženy do 49 rokov MTC Vyšná Šebastová Uhradené Zdieľať
70 . Betsa Myroslava Frau F maratón ženy do 49 rokov U-Run Club Uzhhorod Neuhradené Zdieľať
71 . Hrubovska Miroslava Frau F maratón ženy do 49 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
72 . Čarný Marián Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
73 . Kováč Jozef Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
74 . Pazera Jozef Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
75 . Dobias Ján Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Bánovce nad Ondavou Neuhradené Zdieľať
76 . Andrasi Pavol Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Boliarov Uhradené Zdieľať
77 . Džugan Stanislav Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Cyklo Michalovce Neuhradené Zdieľať
78 . Ferenčík Marek Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Dargov Uhradené Zdieľať
79 . Talnagy Erik Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov ERTAL Uhradené Zdieľať
80 . Petro Milan Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Falck Košice Neuhradené Zdieľať
81 . Barnišin Daniel Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humennė Uhradené Zdieľať
82 . Piruch Peter Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
83 . Telepun Alex Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Humenné Neuhradené Zdieľať
84 . Palfi Štefan Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
85 . Malejčík Jozef Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
86 . Šašš Dušan Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Koromľa Neuhradené Zdieľať
87 . Fabrici Václav Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
88 . Hobor Peter Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
89 . Perháč Martin Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
90 . Popadič Lukáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
91 . Sabo Miroslav Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
92 . Kováč Tomáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
93 . Kapko Tadeáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Maracana Hankovce Uhradené Zdieľať
94 . Chmeľ Erik Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
95 . Gabri Lóránt Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
96 . Fencik Jozef Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
97 . Mitník Ján Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
98 . Besterci Jakub Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
99 . Czerovský Peter Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
100 . Fic Ján Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
101 . Gajdoš Martin Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
102 . Kadlec Tomáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
103 . Kofira Ľubomír Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
104 . Sabovik Tomáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
105 . Škodi Tomáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
106 . Süč Timotej Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
107 . Demský Ľubomír Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Michatek k.s. Michalovce Uhradené Zdieľať
108 . Onofrej Erik Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 Bežecký klub Furča Košice Uhradené Zdieľať
109 . Lörinc Jozef Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
110 . Drinka Ján Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Otužilecký klub extrémnych športov - Yeti Neuhradené Zdieľať
111 . Golenya Ladislav Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Perin Uhradené Zdieľať
112 . Danišovský Tomáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
113 . Labanc Tomáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
114 . Mezeš Marek Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
115 . Oravec Marian Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Poprad Uhradené Zdieľať
116 . Fedor Matúš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
117 . uhrin stanislav Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Presov Neuhradené Zdieľať
118 . Bakajsa Peter Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Rakovec nad Ondavou Uhradené Zdieľať
119 . Hredzák Ľuboš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Neuhradené Zdieľať
120 . Panák Marek Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
121 . Menkyna Martin Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Senec Neuhradené Zdieľať
122 . Potocký Vladislav Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Snina Uhradené Zdieľať
123 . Kucharčík Lukáš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
124 . Majcher, Ing. Michal Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
125 . Šmiga Ján Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov STG Michalovce Uhradené Zdieľať
126 . Mádi Adrián Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stredisko Cimic a Psyops Uhradené Zdieľať
127 . Maroš Matúš Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
128 . Horbulák Peter Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Svätá Mária Uhradené Zdieľať
129 . Mesaroš Samuel Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov TJ Sokolíci Uhradené Zdieľať
130 . Treľo Michal Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
131 . Kulkovský Peter Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Tvrdošín Neuhradené Zdieľať
132 . Šebej Igor Man H polmaratón muži 18 - 39 rokov Valaliky Uhradené Zdieľať
133 . Medviď Rastislav Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
134 . Spišiak Robert Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov all4run Košice Neuhradené Zdieľať
135 . Maďar Slavomír Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bánovce n. Ondavou Uhradené Zdieľať
136 . Ivančo Michal Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Banské Neuhradené Zdieľať
137 . Šoltýs Milan Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Bežecký klub Poprad Uhradené Zdieľať
138 . Jaroš Marcel Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov BK Spartak Medzev Uhradené Zdieľať
139 . Habura Martin Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiator Michalovce Uhradené Zdieľať
140 . Pavlík Adrián Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
141 . Tima Marián Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
142 . Sirák Alfonz Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Jasenov Uhradené Zdieľať
143 . Pastor František Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Košice Uhradené Zdieľať
144 . Popik Maroš Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Krasnovce Uhradené Zdieľať
145 . Malyy Anatoliy Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
146 . Hazucha Miroslav Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov MARAS team Uhradené Zdieľať
147 . Kantorák Richard Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
148 . Kundis Slavo Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Marathon BB Team Uhradené Zdieľať
149 . Tóth Mikuláš Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
150 . Mitník Gabriel Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Neuhradené Zdieľať
151 . Hreško Marek Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
152 . Stankovský Maroš Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Neuhradené Zdieľať
153 . Tkáč Julián Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
154 . Varga Jozef Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov NW Runinng Záborské Uhradené Zdieľať
155 . Kohút Peter Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov OŠK Ludrová Uhradené Zdieľať
156 . Derďák Marek Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
157 . Mihalič Vladimír Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
158 . Demčák Slavomír Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Parchovany Uhradené Zdieľať
159 . Maskaľ Juraj Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Petrovce nad Laborcom Uhradené Zdieľať
160 . Cipka Pavol Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Repejov Uhradené Zdieľať
161 . Seman Erik Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Spoznaj Trebišov behom Uhradené Zdieľať
162 . Zeľo Rudolf Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
163 . Podstavský Ján Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
164 . Ondrik Ladislav Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vinné YETI Uhradené Zdieľať
165 . Gaľa Kristián Man I polmaratón muži 40 - 49 rokov Vlčie Doly Uhradené Zdieľať
166 . Horvát Peter Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
167 . Jeňo František Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
168 . Papcun Miroslav Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Akademik Košice Uhradené Zdieľať
169 . Džugan Stanislav Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Cyklo Michalovce Uhradené Zdieľať
170 . Kormaník Ján Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
171 . Pizur Martin Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Humenné Uhradené Zdieľať
172 . Kondáš Alexander Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Kapušianske kľačany Neuhradené Zdieľať
173 . Murdzik Ján Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov KB Bukovce Uhradené Zdieľať
174 . Horváth Juraj Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Košice Uhradené Zdieľať
175 . Puškárik Benjamín Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
176 . Demčák Ján Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
177 . Lipovský Vratislav Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
178 . Lipovský Ľubomír Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
179 . Podžuban Michal Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
180 . Buhaj Peter Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Snina Neuhradené Zdieľať
181 . Čergeť Vladimír Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Sobrance Uhradené Zdieľať
182 . Kopčík Róbert Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Trnava Uhradené Zdieľať
183 . Juro Jozef Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vinné Uhradené Zdieľať
184 . Darida Marek Man J polmaratón muži 50 - 59 rokov Vranov n/T Uhradené Zdieľať
185 . Baláž Jaro Man K polmaratón muži nad 60 rokov Active Life Košice Uhradené Zdieľať
186 . Malejčík st. Jozef Man K polmaratón muži nad 60 rokov Jenkovce Uhradené Zdieľať
187 . Greš Michal Man K polmaratón muži nad 60 rokov Koškovce Uhradené Zdieľať
188 . Kazanin Viktor Man K polmaratón muži nad 60 rokov Malyy team Neuhradené Zdieľať
189 . Rada Ladislav Man K polmaratón muži nad 60 rokov MBO Strážske Uhradené Zdieľať
190 . Mihok Imrich Man K polmaratón muži nad 60 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
191 . Švagrovský Ján Man K polmaratón muži nad 60 rokov OcÚ Budkovce Uhradené Zdieľať
192 . Rusnák Michal Man K polmaratón muži nad 60 rokov Sečovce Uhradené Zdieľať
193 . Chovanec Ján Man K polmaratón muži nad 60 rokov Snina Uhradené Zdieľať
194 . Imrich Peter Man K polmaratón muži nad 60 rokov Soľ Uhradené Zdieľať
195 . Gallik František Man K polmaratón muži nad 60 rokov Svit Neuhradené Zdieľať
196 . Reicher Vladislav Man K polmaratón muži nad 60 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
197 . Keretsman Yurij Man K polmaratón muži nad 60 rokov Uzhhorod Ukraine Uhradené Zdieľať
198 . Haburová Michaela Frau L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
199 . Juhošová Dominika Frau L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Neuhradené Zdieľať
200 . Šestáková Ivana Frau L polmaratón ženy do 39 rokov AC Michalovce Uhradené Zdieľať
201 . Cingeľová Štefánia Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Uhradené Zdieľať
202 . Hudáková Andrea Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Active life Košice Neuhradené Zdieľať
203 . Pazerová Katarína Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Autoservis Erika Uhradené Zdieľať
204 . Haburová Martina Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Gladiátor Michalovce Uhradené Zdieľať
205 . Gécziová Katarína Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
206 . Hoborová Tímea Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Uhradené Zdieľať
207 . Šántová Adriana Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Košice Neuhradené Zdieľať
208 . Butková Zuzana Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
209 . Sikorai Katarína Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
210 . Kubikova Mariana Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Lubela Uhradené Zdieľať
211 . Bányaiová Martina Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
212 . Križáková Dominika Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
213 . Gombošová Iveta Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Michalovce -Topoľany Uhradené Zdieľať
214 . Čeklovská Petra Frau L polmaratón ženy do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Uhradené Zdieľať
215 . Kolesárová Eva Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Trebišov Neuhradené Zdieľať
216 . Hrubovska Miroslava Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov Neuhradené Zdieľať
217 . Stanovčáková Zuzana Frau L polmaratón ženy do 39 rokov Vranov nad Topľou Neuhradené Zdieľať
218 . Vargova Anna Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Active life Neuhradené Zdieľať
219 . Raffayová Svetlana Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Gelnica Uhradené Zdieľať
220 . Vrbiaková Edita Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov HONEY FOREVER Uhradené Zdieľať
221 . Kundisová Jaroslava Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Košice Uhradené Zdieľať
222 . Tothova Monika Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Kuzmice Uhradené Zdieľať
223 . Sabová Katarína Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Lastomír Uhradené Zdieľať
224 . Pappová Silvia Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
225 . Raczová Valéria Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
226 . Herczogová Martina Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
227 . Královská Lenka Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
228 . Stankovská Ivana Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Michalovce Uhradené Zdieľať
229 . Petková Mirka Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Prešov Uhradené Zdieľať
230 . Marošová Lucia Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Stropkov Uhradené Zdieľať
231 . Zeľová Marta Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Topoľovka Uhradené Zdieľať
232 . Pitrovská Regina Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
233 . Reicherová Kamila Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Trebišov Uhradené Zdieľať
234 . Priščáková Viera Frau M polmaratón ženy nad 40 rokov Veľaty Uhradené Zdieľať
235 . Kubík Stanislav Man Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
236 . Lašutová Renáta Frau Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
237 . Menyhért Viktor Man Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
238 . Vargova Anna Frau Štafeta Bežci z Košíc Uhradené Zdieľať
239 . Daniš Martin Man Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
240 . Grošaft Oto Man Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
241 . Šándor Maroš Man Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
242 . Serbinčík Samuel Man Štafeta Borci Uhradené Zdieľať
243 . Lacko Ľuboš Man Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
244 . Paľovčík Anton Man Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
245 . Šepeľáková Lucia Frau Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
246 . Štofková Zuzana Frau Štafeta BUC team Neuhradené Zdieľať
247 . Dobiaš Dávid Man Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
248 . Hujdičová Melánia Frau Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
249 . Mikulina Peťo Man Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
250 . Mitera Andre Man Štafeta Contentpress A Neuhradené Zdieľať
251 . Brandabura Igor Man Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
252 . Čižmar Michal Man Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
253 . Mandzák Radovan Man Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
254 . Mižiková Katarína Frau Štafeta Contentpress B Neuhradené Zdieľať
255 . Andrejco Viliam Man Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
256 . Bryndzia Marek Man Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
257 . Onder Zdenko Man Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
258 . Poznik Milan Man Štafeta ConvaTec Neuhradené Zdieľať
259 . Skalko Tomáš Man Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
260 . Sorokáč Rastislav Man Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
261 . Streňo Gabriel Man Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
262 . Streňo Patrik Man Štafeta DHZ Vyšná Rybnica Uhradené Zdieľať
263 . Hospodárová Lucia Frau Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
264 . Knežová Dana Frau Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
265 . Stripaiova Lucia Frau Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
266 . Virčík Matúš Man Štafeta Dochodkare Uhradené Zdieľať
267 . Gaľová Renáta Frau Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
268 . Jakubová Silvia Frau Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
269 . Ondíková Mariana Frau Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
270 . Terebesi Jozef Man Štafeta ERFOLG 1 Uhradené Zdieľať
271 . Jakubová Adela Frau Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
272 . Kanócová Alžbeta Frau Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
273 . Paľová Anna Frau Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
274 . Psárová Andrea Frau Štafeta ERFOLG 2 Uhradené Zdieľať
275 . Danko Maroš Man Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
276 . Gajdošová Katarína Frau Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
277 . Končíková Nikoleta Frau Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
278 . Malá Jana Frau Štafeta ERFOLG 3 Uhradené Zdieľať
279 . Macková Denisa Frau Štafeta Family Uhradené Zdieľať
280 . Megles Peter Man Štafeta Family Uhradené Zdieľať
281 . Sabovik Tomáš Man Štafeta Family Uhradené Zdieľať
282 . Saboviková Viera Frau Štafeta Family Uhradené Zdieľať
283 . Kvak Štefan Man Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
284 . Kvaková Petra Frau Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
285 . Rybnický Peter Man Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
286 . Varga Dušan Man Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 1 Neuhradené Zdieľať
287 . Hamadej Radovan Man Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
288 . Ivanková Marianna Frau Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
289 . Kvaková Sofia Sára Frau Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
290 . Marcinčáková Daniela Frau Štafeta GLADIATOR MICHALOVCE 2 Neuhradené Zdieľať
291 . Doležal Lukáš Man Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
292 . Macko Richard Man Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
293 . Mazúr Martin Man Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
294 . Stanko Richard Man Štafeta Gymnázium P. Horova Uhradené Zdieľať
295 . Bertičová Kristína Frau Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
296 . Doričová Viktória Frau Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
297 . Macko Martin Man Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
298 . Potocký Milan Man Štafeta Happy EU Neuhradené Zdieľať
299 . Baločko Martin Man Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
300 . Ivanková Mária Frau Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
301 . Mydliarova Marika Frau Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
302 . Szegedi Tomáš Man Štafeta IMKOR Running Team Uhradené Zdieľať
303 . Hrešan Ján Man Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
304 . Hurciková Barbora Frau Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
305 . Hurciková Amália Frau Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
306 . Marjov Erik Man Štafeta Kalumba team Uhradené Zdieľať
307 . Buc Peter Man Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
308 . Liptáková Adela Frau Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
309 . Rusnák Juraj Man Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
310 . Schnitzerová Miška Frau Štafeta KOŠICKÉ TULENE Uhradené Zdieľať
311 . Balla Tomáš Man Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
312 . Kolář Dávid Man Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
313 . Slobodník Jaroslav Man Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
314 . Slobodník Marek Man Štafeta KRŠ Zemplínsky Klečenov Uhradené Zdieľať
315 . Baltin Illj Man Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
316 . Goscuk Ivan Man Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
317 . Ignat Erik Man Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
318 . Malyy Anatoliy Man Štafeta Malyy team Neuhradené Zdieľať
319 . Agardyová Timea Frau Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
320 . Papp Zoltán Man Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
321 . Toth Mikuláš Man Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
322 . Vargaeštok Gejza Man Štafeta MBK Veľké Kapušany Uhradené Zdieľať
323 . Džado Stanislav Man Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
324 . Fencik Jozef Man Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
325 . Magyar Gabriel Man Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
326 . Meňovčíková Denisa Frau Štafeta MBO Strážske Uhradené Zdieľať
327 . Dubiaková Katarína Frau Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
328 . Lipovská Radka Frau Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
329 . Lipovský Vladislav Man Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
330 . Slepáková Saška Frau Štafeta MBO Strážske 2 Uhradené Zdieľať
331 . Hakošová Monika Frau Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
332 . Hakošová Mária Frau Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
333 . Hamliková Lenka Frau Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
334 . Knežová Dana Frau Štafeta Michalovce Uhradené Zdieľať
335 . Kurillova Marta Frau Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
336 . Mondok Rastislav Man Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
337 . Mondoková Kvetoslava Frau Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
338 . Serenčková Renáta Frau Štafeta MSRR Uhradené Zdieľať
339 . Brecko Samuel Man Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
340 . Fecák Frederik Man Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
341 . Guľvaš Jakub Man Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
342 . Saloň Martin Man Štafeta Olympijský klub Michalovce Uhradené Zdieľať
343 . Mitník Gabriel Man Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
344 . Petko Jozef Man Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
345 . Siska Emil Man Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
346 . Šlinská Katarína Frau Štafeta Olympijský klub Michalovce 2 Uhradené Zdieľať
347 . Bobríková Marianna Frau Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
348 . Fedorjaková Lenka Frau Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
349 . Júnová Mariana Frau Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
350 . Koščáková Zuzana Frau Štafeta OZP RHCP Prešov Uhradené Zdieľať
351 . Oravcová Katarína Frau Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
352 . Seman Jakub Man Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
353 . Semanová Erika Frau Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
354 . Semanová Miriam Frau Štafeta Spoznaj Trebišov Behom Uhradené Zdieľať
355 . Bajko Július Man Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
356 . Kuliňák Michal Man Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
357 . Kušnír Peter Man Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
358 . Šmiga Ján Man Štafeta STG Michalovce Uhradené Zdieľať
359 . Čižmár Slavomír Man Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
360 . Hamaš Patrik Man Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
361 . Kaločaj Vladimír Man Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
362 . Šašš Dušan Man Štafeta STOPA Michalovce Uhradené Zdieľať
363 . Červeňák Michal Man Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
364 . Jenčo Michal Man Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
365 . Nemec Martin Man Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
366 . Palfi Štefan Man Štafeta TEAM DNF Neuhradené Zdieľať
367 . Čergeť Vladimír Man Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
368 . Čergeť Michal Man Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
369 . Čergeťová Lucia Frau Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
370 . Kudelás Dušan Man Štafeta TIKTAC Uhradené Zdieľať
371 . Mesaroš Sanuel Man Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
372 . Pakán Matej Man Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
373 . Sabol Juraj Man Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
374 . Smetana Ján Man Štafeta TJ Sokolíci Neuhradené Zdieľať
375 . Beňáková Tatiana Frau Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
376 . Karafa Štefan Man Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
377 . Ondrik Ladislav Man Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
378 . Scholz Richard Man Štafeta Vinné YETI Uhradené Zdieľať
379 . Flaška Zdeněk Man Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
380 . Iľková Lucia Frau Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
381 . Kravjanský František Man Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
382 . Turoczy Vojtech Man Štafeta VTJ VK PREŠOV Uhradené Zdieľať
383 . Gajdoš Juraj Man Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
384 . Gajdošová Anna Frau Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
385 . Hrešanová Anna Frau Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
386 . Šuchtová Lucia Frau Štafeta Winery group Uhradené Zdieľať
387 . Cymbal Johnny Man Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
388 . Jeňo František Man Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
389 . Kasarda Ján Man Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
390 . Mihaľo Marián Man Štafeta Winners Uhradené Zdieľať
391 . Simon Alexander Man E maratón muži nad 70 rokov DS Žilina Uhradené Zdieľať
392 . Polák Peter Peter Polák: Trojnásobný víťaz PM (1985-1987) Man E maratón muži nad 70 rokov Maratónsky klub Košice Uhradené Zdieľať
393 . Pribičko Peter Man E maratón muži nad 70 rokov Metropol Košice Uhradené Zdieľať
394 . Teniak Jozef Ivan Man E maratón muži nad 70 rokov MK Košice Uhradené Zdieľať
395 . Smolár Július Man E maratón muži nad 70 rokov MK Tatran Sp.N.Ves Uhradené Zdieľať
396 . Božová Danica Danica Božová: Trojnásobná víťazka PM (2002, 2012, 2016) Frau G maratón ženy nad 50 rokov Bežecký klub Poprad / Svit Uhradené Zdieľať
397 . Varga Ildiko Ildiko Varga: Víťazka PM 2017 Frau G maratón ženy nad 50 rokov HEGYALJA2050 Uhradené Zdieľať
398 . Semanová Zlata Zlata Semanová: Víťazka PM 1991 a 1995 Frau G maratón ženy nad 50 rokov o5 BK Furča - Košice Uhradené Zdieľať
399 . Kubičková Eliška Anna Frau G maratón ženy nad 50 rokov SC Marathon Plzeň Uhradené Zdieľať
400 . Tiszová Alžbeta Alžbeta Tiszová: 9-násobná víťazka (1993, 1994, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007, 2011, 2013) Frau G maratón ženy nad 50 rokov TMS International Košice Uhradené Zdieľať