Výsledky: Polmaratónska štafeta 2017

P.Č. Š.Č. Priezvisko Krstné meno Klub, alebo Mesto/Obec Spolu Čas na úseku Poradie na úseku Tempo pretekára Social Sťahuj
1 1A Bak Roman Team DNF 01:22:27 00:23:23 2/31 00:03:42 Zdieľať Download
1 1B Iľovová Zuzana Team DNF 01:22:27 00:15:54 1/31 00:04:17 Zdieľať Download
1 1C Suvák Štefan Team DNF 01:22:27 00:19:54 1/31 00:03:58 Zdieľať Download
1 1D Červeňák Michal Team DNF 01:22:27 00:23:16 3/31 00:03:48 Zdieľať Download
2 22A Durcová Zuzana Rýchla štvorka 01:23:08 00:23:11 1/31 00:03:40 Zdieľať Download
2 22B Mráz Daniel Rýchla štvorka 01:23:08 00:15:54 2/31 00:04:17 Zdieľať Download
2 22C Tomčík Jozef Rýchla štvorka 01:23:08 00:20:05 2/31 00:04:01 Zdieľať Download
2 22D Tomčík Tomáš Rýchla štvorka 01:23:08 00:23:58 5/31 00:03:55 Zdieľať Download
3 7A Mitník Gabriel MBO Strážske A 01:28:59 00:25:29 3/31 00:04:02 Zdieľať Download
3 7B Rohaľ Ján MBO Strážske A 01:28:59 00:17:36 4/31 00:04:45 Zdieľať Download
3 7C Lipovský Radoslav MBO Strážske A 01:28:59 00:23:23 8/31 00:04:40 Zdieľať Download
3 7D Orenčák Dominik MBO Strážske A 01:28:59 00:22:31 1/31 00:03:41 Zdieľať Download
4 6A Hadek Patrik SZŠ Michalovce 01:29:47 00:26:00 4/31 00:04:07 Zdieľať Download
4 6B Dobrovolský Vladimír SZŠ Michalovce 01:29:47 00:18:03 6/31 00:04:52 Zdieľať Download
4 6C Kozák Peter SZŠ Michalovce 01:29:47 00:22:59 6/31 00:04:35 Zdieľať Download
4 6D Reby Dávid SZŠ Michalovce 01:29:47 00:22:45 2/31 00:03:43 Zdieľať Download
5 25A Macko Jakub Dream Team 01:29:54 00:26:01 5/31 00:04:07 Zdieľať Download
5 25B Kerekeš Samuel Dream Team 01:29:54 00:17:45 5/31 00:04:47 Zdieľať Download
5 25C Simočko Lukáš Dream Team 01:29:54 00:22:16 4/31 00:04:27 Zdieľať Download
5 25D Volovár Michael Dream Team 01:29:54 00:23:52 4/31 00:03:54 Zdieľať Download
6 18A Čeklovský Dominik SOŠ technická Michalovce B 01:32:37 00:29:18 12/31 00:04:39 Zdieľať Download
6 18B Jurčík Erik SOŠ technická Michalovce B 01:32:37 00:16:39 3/31 00:04:30 Zdieľať Download
6 18C Miľo Štefan SOŠ technická Michalovce B 01:32:37 00:21:03 3/31 00:04:12 Zdieľať Download
6 18D Bubenko Martin SOŠ technická Michalovce B 01:32:37 00:25:37 6/31 00:04:11 Zdieľať Download
7 21A Kuľha Ján víťazný team 01:41:09 00:28:27 8/31 00:04:30 Zdieľať Download
7 21B Hromý Denis víťazný team 01:41:09 00:20:33 11/31 00:05:33 Zdieľať Download
7 21C Balický Jakub víťazný team 01:41:09 00:23:03 7/31 00:04:36 Zdieľať Download
7 21D Kuľha Tomáš víťazný team 01:41:09 00:29:06 10/31 00:04:46 Zdieľať Download
8 19A Tomči Andrej Olympijský klub Michalovce 01:44:39 00:29:08 11/31 00:04:37 Zdieľať Download
8 19B Žužo Stanislav Olympijský klub Michalovce 01:44:39 00:20:54 13/31 00:05:38 Zdieľať Download
8 19C Opalka Róbert Olympijský klub Michalovce 01:44:39 00:22:43 5/31 00:04:32 Zdieľať Download
8 19D Valiska Branislav Olympijský klub Michalovce 01:44:39 00:31:54 18/31 00:05:13 Zdieľať Download
9 30A Tima Marián Gladiator Michalovce 2 01:45:37 00:29:07 10/31 00:04:37 Zdieľať Download
9 30B Kvak Štefan Gladiator Michalovce 2 01:45:37 00:19:17 7/31 00:05:12 Zdieľať Download
9 30C Hamadej Radovan Gladiator Michalovce 2 01:45:37 00:26:21 16/31 00:05:16 Zdieľať Download
9 30D Varga Dušan Gladiator Michalovce 2 01:45:37 00:30:52 15/31 00:05:03 Zdieľať Download
10 13A Čergeť Vladimír Komosaci 01:48:36 00:29:33 14/31 00:04:41 Zdieľať Download
10 13B Onuška Lukaš Komosaci 01:48:36 00:19:52 8/31 00:05:22 Zdieľať Download
10 13C Halušková Veronika Komosaci 01:48:36 00:25:22 14/31 00:05:04 Zdieľať Download
10 13D Hreščák Michal Komosaci 01:48:36 00:33:49 19/31 00:05:32 Zdieľať Download
11 3A Macko Ondrej Mein taktik skusit šušen 01:48:42 00:27:04 6/31 00:04:17 Zdieľať Download
11 3B Kalmanová Lenka Mein taktik skusit šušen 01:48:42 00:22:03 19/31 00:05:57 Zdieľať Download
11 3C Macková Maria Mein taktik skusit šušen 01:48:42 00:30:09 26/31 00:06:01 Zdieľať Download
11 3D Fedor Jakubko Mein taktik skusit šušen 01:48:42 00:29:26 11/31 00:04:49 Zdieľať Download
12 29A Tima Martin Gladiator Michalovce 1 01:48:52 00:31:24 17/31 00:04:59 Zdieľať Download
12 29B Kvaková Sofia Sara Gladiator Michalovce 1 01:48:52 00:21:10 14/31 00:05:43 Zdieľať Download
12 29C Marcinčák Kristián Gladiator Michalovce 1 01:48:52 00:27:16 19/31 00:05:27 Zdieľať Download
12 29D Ivanov Matej Gladiator Michalovce 1 01:48:52 00:29:02 9/31 00:04:45 Zdieľať Download
13 4A Tomková Milica Crosfiťačky 01:49:41 00:31:43 18/31 00:05:02 Zdieľať Download
13 4B Tomková Milada Crosfiťačky 01:49:41 00:22:12 20/31 00:06:00 Zdieľať Download
13 4C Ondo-Eštoková Daniela Crosfiťačky 01:49:41 00:26:03 15/31 00:05:12 Zdieľať Download
13 4D Verdžáková Mária Crosfiťačky 01:49:41 00:29:43 13/31 00:04:52 Zdieľať Download
14 8A Lipovský Ľubomír MBO Strážske B 01:49:55 00:28:03 7/31 00:04:27 Zdieľať Download
14 8B Lipovská Radka MBO Strážske B 01:49:55 00:21:45 17/31 00:05:52 Zdieľať Download
14 8C Lipovský Vratislav MBO Strážske B 01:49:55 00:24:47 9/31 00:04:57 Zdieľať Download
14 8D Lipovský Jozef MBO Strážske B 01:49:55 00:35:20 22/31 00:05:47 Zdieľať Download
15 17A Janoušek Rastislav SOŠ technická Michalovce A 01:50:13 00:35:35 24/31 00:05:38 Zdieľať Download
15 17B Tokár Milan SOŠ technická Michalovce A 01:50:13 00:21:27 15/31 00:05:47 Zdieľať Download
15 17C Vitek Radovan SOŠ technická Michalovce A 01:50:13 00:24:48 10/31 00:04:57 Zdieľať Download
15 17D Danko Jozef SOŠ technická Michalovce A 01:50:13 00:28:23 8/31 00:04:39 Zdieľať Download
16 28A Kanoc Ondrej Olympijský klub 01:51:09 00:30:34 16/31 00:04:51 Zdieľať Download
16 28B Kanocová Zuzana Olympijský klub 01:51:09 00:22:55 22/31 00:06:11 Zdieľať Download
16 28C Balogová Štefánia Olympijský klub 01:51:09 00:26:33 18/31 00:05:18 Zdieľať Download
16 28D Hamadejová Katarína Olympijský klub 01:51:09 00:31:07 17/31 00:05:06 Zdieľať Download
17 9A Demčák Ján MBO Strážske C 01:53:54 00:29:23 13/31 00:04:39 Zdieľať Download
17 9B Lipovská Lucia MBO Strážske C 01:53:54 00:27:15 28/31 00:07:21 Zdieľať Download
17 9C Verešpej Štefan MBO Strážske C 01:53:54 00:31:07 29/31 00:06:13 Zdieľať Download
17 9D Lipovský ml. Vladislav MBO Strážske C 01:53:54 00:26:09 7/31 00:04:17 Zdieľať Download
18 2A Berecký Martin Borci 01:56:18 00:30:13 15/31 00:04:47 Zdieľať Download
18 2B Daniš Martin Borci 01:56:18 00:20:46 12/31 00:05:36 Zdieľať Download
18 2C Šándor Maroš Borci 01:56:18 00:30:13 27/31 00:06:02 Zdieľať Download
18 2D Grošaft Oto Borci 01:56:18 00:35:06 21/31 00:05:45 Zdieľať Download
19 31A Kolibarová Martina Maras Team 01:56:24 00:37:42 27/31 00:05:59 Zdieľať Download
19 31B Kolibarová Martina Maras Team 01:56:24 00:24:00 23/31 00:06:29 Zdieľať Download
19 31C Demočko Tomáš Maras Team 01:56:24 00:25:08 12/31 00:05:01 Zdieľať Download
19 31D Demočko Tomáš Maras Team 01:56:24 00:29:34 12/31 00:04:50 Zdieľať Download
20 24A Lucskaiová Lucia za 5min.12 01:58:02 00:32:37 21/31 00:05:10 Zdieľať Download
20 24B Petrová Jana za 5min.12 01:58:02 00:20:04 9/31 00:05:25 Zdieľať Download
20 24C Lašutová Renáta za 5min.12 01:58:02 00:27:59 21/31 00:05:35 Zdieľať Download
20 24D Klemová Martina za 5min.12 01:58:02 00:37:22 26/31 00:06:07 Zdieľať Download
21 14A Macko Martin ERFOLG 1 01:58:14 00:28:49 9/31 00:04:34 Zdieľať Download
21 14B Gajdošová Katarína ERFOLG 1 01:58:14 00:27:28 30/31 00:07:25 Zdieľať Download
21 14C Kanócová Alžbeta ERFOLG 1 01:58:14 00:24:53 11/31 00:04:58 Zdieľať Download
21 14D Malá Jana ERFOLG 1 01:58:14 00:37:04 24/31 00:06:04 Zdieľať Download
22 20A Sabovik Tomáš Rodinka 01:59:30 00:32:13 20/31 00:05:06 Zdieľať Download
22 20B Megles Peter Rodinka 01:59:30 00:21:27 16/31 00:05:47 Zdieľať Download
22 20C Macková Denisa Rodinka 01:59:30 00:29:42 24/31 00:05:56 Zdieľať Download
22 20D Saboviková Viera Rodinka 01:59:30 00:36:08 23/31 00:05:55 Zdieľať Download
23 15A Danko Maroš ERFOLG 2 02:01:38 00:31:58 19/31 00:05:04 Zdieľať Download
23 15B Ondíková Mariana ERFOLG 2 02:01:38 00:21:54 18/31 00:05:55 Zdieľať Download
23 15C Jakubová Adela ERFOLG 2 02:01:38 00:30:05 25/31 00:06:01 Zdieľať Download
23 15D Terebeši Jozef ERFOLG 2 02:01:38 00:37:41 28/31 00:06:10 Zdieľať Download
24 26A Janáková Lenka Výzva 02:03:36 00:36:49 26/31 00:05:50 Zdieľať Download
24 26B Vargová Radoslava Výzva 02:03:36 00:22:43 21/31 00:06:08 Zdieľať Download
24 26C Rebičová Marianna Výzva 02:03:36 00:26:24 17/31 00:05:16 Zdieľať Download
24 26D Šestáková Ivana Výzva 02:03:36 00:37:40 27/31 00:06:10 Zdieľať Download
25 27A Slatina Lubica Aktivne nozky :) 02:06:27 00:39:43 29/31 00:06:18 Zdieľať Download
25 27B Pastuchova Sylvia Aktivne nozky :) 02:06:27 00:28:27 31/31 00:07:41 Zdieľať Download
25 27C Ben Peretz Zuzana Aktivne nozky :) 02:06:27 00:27:43 20/31 00:05:32 Zdieľať Download
25 27D Zábojová Zuzana Aktivne nozky :) 02:06:27 00:30:34 14/31 00:05:00 Zdieľať Download
26 10A Sikoraiová Kristína PowerGraf Lastomír 02:06:37 00:35:10 23/31 00:05:34 Zdieľať Download
26 10B Kočanová Ľudmila PowerGraf Lastomír 02:06:37 00:25:59 26/31 00:07:01 Zdieľať Download
26 10C Butková Zuzana PowerGraf Lastomír 02:06:37 00:34:31 31/31 00:06:54 Zdieľať Download
26 10D Sikorai Katarína PowerGraf Lastomír 02:06:37 00:30:57 16/31 00:05:04 Zdieľať Download
27 16A Drábiková Daniela ERFOLG 3 02:06:44 00:39:02 28/31 00:06:11 Zdieľať Download
27 16B Biganičová Mária ERFOLG 3 02:06:44 00:20:10 10/31 00:05:27 Zdieľať Download
27 16C Jakubová Silvia ERFOLG 3 02:06:44 00:29:18 23/31 00:05:51 Zdieľať Download
27 16D Jakubová Silvia ERFOLG 3 02:06:44 00:38:14 29/31 00:06:16 Zdieľať Download
28 23A Potocký Milan Meďáci 02:07:45 00:35:36 25/31 00:05:39 Zdieľať Download
28 23B Doričová Viktória Meďáci 02:07:45 00:24:25 24/31 00:06:35 Zdieľať Download
28 23C Bertičová Kristína Meďáci 02:07:45 00:30:39 28/31 00:06:07 Zdieľať Download
28 23D Potocká Jana Meďáci 02:07:45 00:37:05 25/31 00:06:04 Zdieľať Download
29 5A Danko Jakub EkonoFarmaceuti 02:13:25 00:34:07 22/31 00:05:24 Zdieľať Download
29 5B Kováč Jozef EkonoFarmaceuti 02:13:25 00:26:50 27/31 00:07:15 Zdieľať Download
29 5C Vargová Mária EkonoFarmaceuti 02:13:25 00:25:09 13/31 00:05:01 Zdieľať Download
29 5D Huculová Eva EkonoFarmaceuti 02:13:25 00:47:19 31/31 00:07:45 Zdieľať Download
30 12A Jeňo František Winners 02:13:55 00:39:57 30/31 00:06:20 Zdieľať Download
30 12B Cymbal Johnny Winners 02:13:55 00:25:24 25/31 00:06:51 Zdieľať Download
30 12C Mihaľo Marián Winners 02:13:55 00:28:14 22/31 00:05:38 Zdieľať Download
30 12D Cymbal Andrea Winners 02:13:55 00:40:20 30/31 00:06:36 Zdieľať Download
31 11A Podoľaková Gabriela BEŽ NA VZDUCH 02:16:05 00:42:06 31/31 00:06:40 Zdieľať Download
31 11B Lešo Boleslav BEŽ NA VZDUCH 02:16:05 00:27:26 29/31 00:07:24 Zdieľať Download
31 11C Knežová Dana BEŽ NA VZDUCH 02:16:05 00:32:28 30/31 00:06:29 Zdieľať Download
31 11D Tušar Ladislav BEŽ NA VZDUCH 02:16:05 00:34:05 20/31 00:05:35 Zdieľať Download